Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

DiXi Group шукає постачальників на надання послуг удосконалення веб-сайту

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 18 лютого 2021

Адреса

вул. Інститутська 18А, оф.3

Опис

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальників на надання послуг удосконалення веб-сайту.

Просимо детально ознайомитися із обсягом очікуваних послуг, контекстом залученості та критеріями оцінки, заповнити та надіслати необхідні документи на електронну скриньку tender@dixigroup.org.

Контекст

Київська школа енергетичної політики (KSEP) –  новий незалежний центр підвищення професійної кваліфікації стейкхолдерів енергетичного сектору України. Школа займає унікальну нішу на ринку і розробляє та впроваджує сертифікатні програми та короткотермінові курси, надаючи доступ до актуальних знань та компетенцій задля ефективного урядування та сучасного європейського бізнесу в енергетиці України. Серед цінностей Діксі Груп та KSEP є людиноцентризм, заохочення ініціативи, горизонтальні зв’язки те демократизм у прийнятті рішень.

Поточна

Послуги

Постачання послуг здійснюватиметься протягом 6 місяців на основі визначених та погоджених щомісячних планів надання послуг, які включатимуть, як мінімум, таке:

 1. Підтримка та за необхідності удосконалення сайту KSEP на платформі MODx Revolution.
 2. Запуск та підтримка платформи AirTable, інтегрованої із сайтом KSEP.
 3. Робота з технічними рішення електронного навчання:
 • Надання усних та/або письмових консультацій щодо особливостй роботи системи управління навчанням (Moodle, Google Classroom тощо).
 • Надання усних та/або письмових консультацій щодо налаштування систем конференц-дзвінків (Zoom, MS Teams, Big Blue Button, ProfiConf, Google Meet тощо).
 • Інтеграція та оптимізація серверів та сервісів.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід роботи з платформами MODX Revolution, AirTable, Moodle, GSuite та інші загадані у переліку послуг.
 • Досвід співпраці із закладами освіти.
 • Вартість надання послуг. (Ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ за 1 (одну) годину наданих послуг).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Портфоліо створених веб-сайтів.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Інші умови

За результатами конкурсу має бути відібраний один постачальник. DiXi Group залишає за собою право не обирати із наявних претендентів та претенденток на момент закінчення конкурсу та пролонгації конкурсу.

DiXi Group відстоює рівні можливості при відборі постачальників та постачальниць. Ми не використовуємо дискримінативні практики у роботі та не керуємося у цьому відборі факторами політичних уподобань, гендеру, раси, кольору шкіри, етнічною, релігійною належністю, сімейним статусом; ми не розглядатимемо як фактор членство або участь в діяльності у інших організаціях.

Відповідь буде надіслана лише тим кандидатам та кандидаткам, які будуть відібрані для співбесіди.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ за 1 (одну) годину наданих послуг), до 23:59 18 лютого 2021 року за адресою: tender@dixigroup.org.

У темі листа на початку просимо використовувати ідентифікатор “KSEP”, а усі документи заповнювати українською мовою.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб. (+38 050) 257 00 65

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Контактна особа

vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор