Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Конкурс послуг експерта (тренера, консультанта, коуча) в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства»

Термін подачі тендерних пропозицій

Вівторок, 02 березня 2021

Адреса

м. Черкаси, Україна

Види послуг

Фасилітована сесія для розробки стратегічного документу

Опис

Опис
Благодійна Організація «БФ «В РУКАХ ЛЮБОВІ», в рамках діяльності організаційного розвитку ОГС (2019-2024, Проєкт USAID “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”), оголошує тендер на проведення фасилітованої сесії для розробки стратегічного документу та подальшого розвитку організації.

Мета: Розробка стратегічного плану організації на 2021-2023 роки та операційного плану на 2021 рік, політик та процедур, якими керуватиметься організація.

Термін (період) виконання: Проведення дводенної фасилітованої стратегічної сесії за участі 10 членів організації та подальший експертний супровід з доопрацювання та втілення стратегій (20 годин онлайн-консультацій), березень 2021.

Проїзд, харчування та проживання не оплачується.

Вимоги до виконавців

Наявність щонайменше 3-річного досвіду надання практичних послуг з розробки стратегій, наявність ФОП 3 групи, які працюють у сфері захисту прав жінок та мають досвід роботи з жінками уразливих груп. Обов’язкова реєстрація на Marketplase (на сайті cd-platform.org). Прохання до тренерів надати посилання на свій профіль у Facebook.

Перелік необхідних документів для подання: резюме, рекомендації, профіль у Facebook, програма тренінгу, цінова пропозиція, лист зацікавленості, Витяг платника єдиного податку, Виписка  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (із наявним відповідним видом діяльності). Сплата податку на додану вартість (ПДВ) за кошти гранту не дозволяється. Якщо вартість послуги провайдера включає ПДВ – сума ПДВ не може бути сплачена за кошти гранту.

Зазначений перелік документів та виникненні питання просимо надсилати на адресу: womencherkasy@gmail.com 

Тематики

Забезпечення життєздатності ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Бузовська Анжеліка

Кількість учасників

10