Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Конкурс послуг експерта (тренера, консультанта, коуча), відповідно до КВЕД.

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 20 лютого 2020

Адреса

м. Одеса, Україна

Види послуг

Тренінг

Опис

Опис

Громадська Організація “Бахтале Таврічане”, в рамках діяльності Платформи розвитку громадянського суспільства, що адмініструється ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку, оголошує тендер на проведення стратегічної сесії з експертом, для подальшого розвитку організації.

Мета: Напрацювання стратегії розвитку та операційне планування організації.

Інформація про організатора тендеру: Громадська Організація “Бахтале Таврічане” - організація, яка працює з ромською спільнотою.

Місія - поліпшення якості життя ромської спільноти та інтеграція в українське суспільство.
Ціль діяльності організації – захист основних прав ромського населення, створення гуманного, справедливого громадянського суспільства, реалізація суспільно-корисної гуманітарної діяльності, збереження ідентичності ромської культури.
Завдання: реалізація суспільно-корисної гуманітарної діяльності, інтеграція культури в Український простір, розвиток соціальних навичок.

Громадська Організація “Бахтале Таврічане” потребує стратегування, операційного планування та навчання для подальшої реалізації запланованих задач.

Результатом стратегічної сесії буде розробка стратегії розвитку та операційного планування ГО “Бахтале Таврічане”.

Термін (період) виконання: 2 дні, березень 2020 року Тренінг "Розбудова організаційної спроможності". Квітень 2020 року після тренінгове доопрацювання планів для громадської організації (стратегічного, операційного).

Проїзд, харчування та проживання не оплачується.

 

 

 

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців

Наявність щонайменше 2-річного досвіду надання подібних послуг, наявність ФОП 3 групи,  мінімальна  ціна, досвід роботи з ромською спільнотою тощо. Обов’язкова реєстрація на Marketplase (на сайті cd-platform.org). Прохання до тренерів надати посилання на свій профіль у Facebook.

Перелік необхідних документів для подання: резюме, рекомендації, профіль у Facebook, план тренінгу, Витяг платника єдиного податку, Виписка  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (із наявним відповідним видом діяльності). Зазначений перелік документів та виникненні питання просимо надсилати на адресу:  roma_bt@ukr.net

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Валерій Гальченко

Кількість учасників

10