Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Конкурс послуг експерта (тренера, консультанта) з візуалізації даних

Термін подачі тендерних пропозицій

Субота, 20 березня 2021

Адреса

м. Суми

Максимальна сума тендеру (грн)

16 870

Види послуг

Коучінг або менторінг Консультація

Опис

Основними напрямами діяльності ГО «Бюро правничих комунікацій» є:  сприяння підвищенню рівня довіри громадян до правосуддя, налагодження комунікаційних зв’язків судової влади та громадськості;  впровадження стандартів верховенства права;  захист прав людини;  сприяння інституційній спроможності установ та організацій уповноважених на здійснення повноважень у галузі права;  популяризація високих моральних стандартів юридичної професії, запобігання та боротьба з проявами корупції;  проведення навчальної та роз'яснювальної роботи у сфері протидії корупції;  робота у напрямі гарантування рівних можливостей доступу громадян до права.

Шукаємо надавача послуг експерта (тренера, консультанта) з візуалізації даних для проведення 2 консультацій (в офлайн або онлайн форматі) для членів команди організації з візуалізації даних з допомогою платформи Tableau Server Interactor та оглядово - на інших платформах - для роботи з масивами даних та створення мап. 

У рамках цих консультацій  мають бути створені інтерактивна інфографіка за результатами діяльності ГО,  мапа за результатами одного з проєктів, які реалізувала організація.

Інфографіки та мапу створюють члени організації під керівництвом та менторством консультанта/ки.

 

В результаті очікуємо, що члени команди організації навчаться створювати стандартні та інноваційні елементи візуалізації даних, розробляти та виконувати алгоритми для створення інфографік та мап. Продукт - створені інфографіка та мапа за результатами одного з проєктів, які реалізувала організація.

Термін проведення: березень-квітень (не пізніше 13.04) 2021р.

Проїзд, харчування та проживання додатково не оплачується.

 

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців

  1. Юридична особа, суб‘єкт підприємницької діяльності (ФОП 3 група) з наявністю відповідних кодів КВЕД, зареєстрований згідно з чинним законодавством України.

  2. Досвід розробки інтерактивних інструментів візуалізації даних з можливістю їх налаштування (будь ласка, додайте посилання (links) на продукти виконання робіт/Інтернет-сайти);

  3. Практичний досвід роботи з платформами візуалізації даних Tableau Server Interactor (додайте посилання).

  4. Бажаний досвід розробки інтерактивних інструментів візуалізації даних в правничий, антикорупційній, соціальній сферах.

  5. Володіння українською мовою.

  6. Готовність надати послуги онлайн у разі запровадження карантинних заходів.

Від претендента очікуємо пропозицію з такими документами:

 

1.   Резюме із зазначенням релевантного попереднього досвіду.

2.   Програма менторського супроводу та плани консультацій.

3. Цінова пропозиція (у разі проведення офлайн-консультацій має враховувати логістичні витрати: проїзд, проживання, харчування).

4. Рекомендації від організацій, яким надавалися аналогічні послуги (за наявності).

5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням видів діяльності.

Всі документи надіслати на електронну пошту blc.konkurs2021@gmail.com  до 20 березня 2021 року до 18:00. В темі листа вказати «Тендер на надання послуг експерта (тренера, консультанта) з візуалізації даних».

 

Тематики

Використання інформаційних технологій Забезпечення життєздатності ОГС Просвіта виборців

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Наталія Лебедь blc.konkurs2021@gmail.com

Кількість учасників

5