Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Конкурс з обрання постачальника з підготовки рекомендацій щодо звітності компаній в енергетичному секторі

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 19 лютого 2018

Адреса

Вул. Інститутська 18А, оф.3 м. Київ, 01021 Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94 E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Опис

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс з обрання постачальника з підготовки рекомендацій щодо звітності компаній в енергетичному секторі

Опис очікуваних послуг:

1. Аналіз європейського законодавства та кращого міжнародного досвіду з розробки та подання компаніями звітів про управління в енергетичному секторі, включаючи вимоги відповідних актів ЄС та узгодження їх з нормами українського законодавства. Аналіз звітів європейських енергетичних компаній, виокремлення найкращих практик та адаптація їх до українського енергетичного сектору, а  також порівняльний аналіз зі звітами українських енергетичних компаній.

2. Проведення консультацій з українськими компаніями, урядом та експертами для напрацювання основних положень проектів НПА на виконання Закону “Про внесення змін до закону про бухгалтерський облік”, розробка анкет для консультацій, підготовка та представлення звіту за результатами проведених консультацій.

3. Підготовка проектів НПА та проектів документації (шаблону, інструкцій, рекомендацій) щодо подання компаніями звітів про платежі на користь держави, підготовка рекомендацій з їх удосконалення на основі вимог європейського законодавства, Стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей та кращого міжнародного досвіду. 

4. Розробка керівництва по складанню звіту про управління, яке міститиме вимоги щодо конкретних даних та інформації, рекомендації, а також шаблон звіту про управління, зокрема в енергетичниому секторі. Керівництво повинно мати детальне пояснення до кожного пункту звіту та описувати кроки у разі неможливості його заповнення.

4. За потреби - написання запитів на компанії та органи державної влади.

5. Комунікація з іншими експертами та органами державної влади в рамках проекту. Участь у розробці інформаційних матеріалів для пояснення проектів НПА щодо підготовки та публікації звітів про управління.

6. Участь у заходах та активностях проекту USAID «Прозора енергетика» 

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

  • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/18Krtw8kvgzbUHk3yY0ev-pEjEUSn9A9IipmN7flUfhM/edit#

 Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

  • Довідку про реєстрацію платника податків;
  • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

  • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

 Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 19 лютого 2018 року за адресою: vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор.

Вимоги до виконавців

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

  • вартість послуг
  • досвід надання подібних послуг
  • рекомендації

Контактна особа

Чорниш Віктор, Менеджер з постачання Громадської організації «ДІКСІ ГРУП» Вул. Інститутська 18А, оф.3 м. Київ, 01021 Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94 E-mail: vchornysh@dixigroup.org