Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Надання послуг з організації заходів в рамках Програми «Демократична школа»

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 03 січня 2020

Адреса

проспект В’ячеслава Чорновола, 4, м. Львів, 79019

Максимальна сума тендеру (грн)

8 млн. грн.

Види послуг

Організація заходів, подій

Опис

Благодійна організація “Центр освітніх ініціатив” оголошує тендер на надання послуг з організації заходів в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» реалізовується Європейським Центром імені Вергеланда (Норвегія) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, у співпраці з Центром освітніх ініціатив (Львів) та ІСАР “Єднання” (Київ) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

  1. 1.      Мета

Освітня реформа в Україні передбачає запровадження компетентнісного підходу в навчанні, демократизацію шкільного середовища. Ці зміни передбачають залучення всіх учасників освітнього процесу та більш широкого кола зацікавлених сторін та потребують проведення освітніх/навчальних заходів для шкіл-учасниць програми та інших цільових груп (тренерів, освітніх експертів тощо).

  1. 2.       Термін надання послуг: 15 січня – 31 липня 2021 року.
  2. 3.       Технічне завдання з організації заходів в рамках Програми:

3.1. Бронювання та оплата послуг з проживання та харчування учасників заходів.

3.2. Забезпечення проїзду учасників заходів.

3.3. Забезпечення логістичного супроводу заходів (контакти з учасниками, технічний

персонал для роботи під час конференцій).

3.4. Підбір надавачів освітніх послуг (тренери, експерти) відповідно до вимог замовника та

виплата їм винагороди за надані послуги.

  1. 4.       Орієнтовна вартість послуг, що будуть замовлені протягом 2020-2021 року: 7-8 млн. грн.

Орієнтовна кількість та географія заходів (список не є вичерпним, кінцеве замовлення буде формуватися відповідно до потреб Програми):

-          три всеукраїнські конференції, кількість учасників – 150-450, січень та червень 2020 року, червень 2021, м. Київ;

-          25-30 семінарів/тренінгів/зустрічей протягом 2020, орієнтовна кількість учасників – до 40 осіб, м. Львів, м. Київ, інші міста за узгодженням з виконавцями програми;

-          три зустрічі мережі тренерів програми, кількість учасників – 70 осіб, січень та серпень 2020, січень 2021, місце проведення – до узгодження.

Критерій вибору переможця тендеру: найбільш оптимальне поєднання ціни якості. Замовника не зобов’язує вибір найдешевшої цінової пропозиції.

Тендерні пропозиції повинні бути подані не пізніше 18:00 год. за київським часом до 03 січня 2020 року до БО «Центр освітніх ініціатив» звичайною поштою за адресою: проспект В’ячеслава Чорновола, 4, м. Львів, 79019 або електронною поштою на адресу: shymkivi@gmail.com із темою листа «Тендер на надання організаційних послуг».

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 5 робочих днів від останнього дня для подачі документів.

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців:

Мінімум дворічний досвід організації заходів та надання послуг, що відповідають технічному завданню.

Тендерна пропозиція повинна містити:

-          цінову пропозицію на бланку учасника тендеру з усіма контактними даними;

-          копії установчих документів (свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ, витяг з ЄДРПОУ, свідоцтво платника єдиного податку – залежно від правового статусу суб’єкта господарювання).

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Термін дії пропозиції – до 31 липня 2021 року. Якщо термін дії пропозиції не зазначений, вона вважатиметься дійсною до 31 липня 2021 року. Із переможцем тендеру буде укладений договір, додатком до якого буде тендерна пропозиція, це означає, що ціни на послуги протягом терміну дії договору не можуть перевищити вказані в тендерній пропозиції більше, ніж на 10%.

Тематики

Місцева демократія Планування та організація заходів Тренінг для тренерів

Для кого надаватиметься послуга?

Діти Місцеві громади Органи шкільного та студентськог Педагоги Тренери

Контактна особа

Додаткову інформацію, пов’язану з підготовкою тендерної пропозиції, можна отримати у Ігоря Шимківа за електронною адресою: shymkivi@gmail.com або за тел: 032 253 53 51.