Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Платформа розвитку громадянського суспільства. Тендер для тренінгу стратегічне планування та створення стратегічного плану.

Термін подачі тендерних пропозицій

Субота, 12 вересня 2015

Адреса

Тернопіль, проспект Степана Бендери, 15; mykytyuk.vika@gmail.com

Максимальна сума тендеру (грн)

13200

Види послуг

Тренінг

Опис

Тренінг передбачає 2 сесії:

перша - сессії зі стратегічного планування для кожної організації (3 огранізації у містах Тернопіль, Хмельницький, Луцьк, тренінг для кожної у різні дні). У кожній організації існує стратегічний план розвитку, але він не відповідає ситуації в країні, адже був створений 1-3 роки тому. Для кожній організації актуально переглянути свої приорітети. Саме тому ми потребуємо сессії зі стратегічного планування для кожної організації, а також проведення консультацій щодо її реалізації;

друга - загальна сессія за участю модератора зі створення спільної стратегії та впровадження екологічного аспекту для групи організацій, проводиться у Тернополі, тривалість - 2 дні. Наші організації мають необхідність створення спільної стратегії групи зокрема з темою  впровадження екологічних засад в загальну стратегію кожної організації, оскільки ми бачемо необхідність приділяти особливу увагу саме цьому в рамках донесення принципів сталого розвитку організацій (захист навколишнього середовища). Тому ми потребуємо загальної сессії за участю модератора щодо спільної стратегії групи організацій. 

Дати сесій обговорюються.

Оплачується проживання.

Вимоги до виконавців

Досвід у проведенні тренінгів по даній тематиці, та написанні стратегічних планів для громадських організацій; резюме; посилання на відгуки про тренінги.

Тематики

Комунікаційна стратегія Планування та організація заходів Стратегічне планування розвитку громади

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Микитюк Вікторія Олександрівна 0939862165 \ 0671147480

Кількість учасників

окремі сесії - близько 30 осіб на кожній; загальна сесія - близько 60 осіб.