Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Послуги експертної оцінки проекту у сфері енергетики

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 17 лютого 2020

Адреса

вул. Інститутська 18А, оф.3

Опис

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс цінових пропозицій на послуги експертної оцінки проекту методологічних рекомендацій для журналістів-розслідувачів у сфері енергетики.

Проект методологічних рекомендацій розроблено з метою посилення компетенцій журналістів для ведення розслідувань у сфері енергетики. Документ розроблено  в рамках проекту “Прозорість енергетичного сектору”, який реалізується ГО“ДІКСІ ГРУП” за фінансової підтримки USAID. Послуги експертної оцінки покликані забезпечити документ зовнішньою експертизою у сфері журналістських розслідувань з метою посилення повноти змісту і практичного значення документу.

Опис очікуваних послуг:

-       Оцінити структуру та логіку викладу Проекту методичних рекомендацій;

-       Оцінити повноту змісту та відповідність описаних процесів практичному досвіду ведення журналістських розслідувань;

-       На основі проведеної оцінки сформувати перелік пропозицій для забезпечення оптимальної логіки викладу, повноти змісту і прикладного значення документу.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями: 

●       Наявність досвіду проведення журналістських розслідувань;

●       Загальна вартість послуг;

●       Терміни виконання очікуваних послуг.

Наявність досвіду роботи в секторі енергетики буде перевагою

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

●        Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням:  http://bit.ly/38dL88B.

●        Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог (надати детальний бюджет).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Довідку про реєстрацію платника податків;

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

 УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД), який реалізується за підтримки уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

 

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ, до 23:59 17 лютого 2020 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Контактна особа

vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор