Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Проведення дводенної фасилітованої стратегічної сесії та розробка стратегічних документів для громадської організації

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 16 жовтня 2020

Максимальна сума тендеру (грн)

22 000 грн

Види послуг

Фасилітація/Модерація заходу

Опис

Програма, в рамках якої замовляється послуга 

«Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» , Громадська організація “Діти з ФАС - це стосується нас всіх” - це новостворена організація, яка була зареєстрована у січні 2020 року, і має на меті роботу із дітьми з синдромом ФАС ( фетальний алкогольний синдром). За офіційною статистикою з фетальним алкогольним синдромом народжується 5% дітей. Можна говорити про те, що якщо не звертати увагу на проблему виникнення такого синдрому та його попередження то відсоток народжених дітей з такою проблемою буде тільки збільшуватися. Наразі, основною мотивацією організації до участі в грантовому конкурсі із розвитку організаційної спроможності полягає в тому, що для того щоб досягнути поставленої мети, реалізовувати цілі та завдання Організації, а також розвивати її безперебійно, професійно та досягати поставлених вершин, засновникам потрібно здобути навички стратегічного планування та організаційного розвитку своєї організації. Очікується, що здобувши навички стратегічного планування та розробивши разом із залученим експертом стратегічний план Організації на трирічний період та Операційний план діяльності на 2020 - 2021 рр, Організація отримає чіткий план дій, поштовх у розвитку та досягне успіху на шляху до своєї мети.

 

Діяльність, на яку заплановано витратити кошти гранту (форма представлення послуг):

Проведення дводенної стратегічної фасилітованої сесії за участі 3-4 Засновників Громадської Оргнаізації результатом якої стане розробка Стратегічного плану діяльності на 2020 - 2023 рр, та Операційного плану на 2020 - 2021 р.

Консультації ( 10 годин) для доопрацювання стратегічних та операційних документів розроблених під час стратегічної фасилітованої сесії.

 

Менторська підтримка під час втілення в життя Операційного та Стратегічного планів організації. ( Онлайн зустрічі, планується організувати 4 - 5 зустрічей)

Очікуваний результат:

  Проведено дводенну фасилітовану сесію із стратегічного планування Організації, розроблено Стратегічний план Організації на 2020 - 2023 рр та Операційний план Організації на 2020 - 2021 рр., отримано 10 годин консультацій для доопрацювання розроблених документів та менторську підтримку від провайдера для втілення в життя розроблених документів.

 

Вимоги до виконавців

досвід діяльності в ції галузі більше 5 - ти років;

наявність успішних кейсів у  розробці стратегій діяльності ;

програма найкраще відповідає потребам Організації;

наявність позитивних відгуків від співпраці із обраним Провайдером;

рейтинг на платформі cd-marketplace.com

 

Перелік документів, які очікуємо:

  • Резюме із зазначення попереднього досвіду в проведенні сесій стратегічного планування для ОГС, розробці стратегічних планів; проведенні тренінгів з Організаційного розвитку та розробці стратегій;

  • Попередній план проведення онлайн сесії із стратегічного планування;

  • Цінова пропозиція;

  • Контакти рекомендодавців, що співпрацювали з Провайдером та можуть надати відгуки від співпраці.

Прохання надсилати свої тендерні пропозиції на електронну пошту: fasukraine@gmail.com, в темі листа вказувати: “Тендер із Організаційного розвитку ГО”

 

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Большова Ольга

Кількість учасників

до 5 осіб