Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Проведення одноденного тренінгу та розробка політики з управління персоналом а також системи оцінки та мотивації персоналу

Термін подачі тендерних пропозицій

Субота, 29 грудня 2018

Адреса

65014, м. Одеса, вул. Маразліївська, 38

Максимальна сума тендеру (грн)

15000

Опис

ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в межах гранту з організаційного розвитку для організацій-хабів громадянського суспільства (фінансується ІСАР «Єднання») оголошує тендер на закупівлю послуг експерта (ки) для проведення одноденного тренінгу та розробки політики з питань управління персоналом, а також системи оцінки та мотивації персоналу Організації.

Очікується, що результатом надання послуги стане посилення знань та навичок керівного складу організації та персоналу організації з управління людськими ресурсами.

Разом з тим, очікується, що залучений (а) експерт (ка) розробить для організації політику з управління персоналом, яка міститиме систему оцінки ефективності роботи співробітників, а також систему стимулів і мотивацій, що надалі підвищить якість роботи персоналу.

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців

1. Резюме з досвідом роботи експертом (кою) і тренером (кою) з управління персоналом не менше двох років;

2. Програма тренінгу;

3. Цінова пропозиція;

4. Посилання на відгуки, рекомендації про надавача послуг (буде додатковою перевагою).

Пропозиції з пакетом документів необхідно надіслати до 29 грудня 2019 року (включно) на e-mail samoorg@ukr.net або на поштову адресу 65014, м. Одеса, вул. Маразліївська, 38

Контактна особа

Кіщенко В’ячеслав, samoorg@ukr.net

Кількість учасників

10