Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Проведення тренінгів зі стратегічного планування

Термін подачі тендерних пропозицій

Субота, 22 серпня 2020

Адреса

м. Київ, вул. А. Петрицького, 15, оф. 1

Максимальна сума тендеру (грн)

69000

Види послуг

Тренінг

Опис

Наша місія полягає у реалізації інноваційних проектів та програм, що формують краще майбутнє - для наших дітей, України та світу.

Пріоритетні напрямки діяльності Фонду - наукові досліждення та розробки у сфері соціальних відносин, охорони здоров’я, освіти та культури.

Фонд має сформовану мету, але цілі та завдання для її досягнення прописані недостатньо чітко – для цього потрібно прописати Стратегічний план діяльності Організації. Також для забезпечення сталості функціонування Організації необхідно забезпечити сталість фінансових надходжень зі сторони донорських Організацій – розробити фандрейзингову стратегію фонду.

Діяльність, на яку заплановано витратити кошти гранту:

Проведення фасилітованої сесії для фонду, результатом якої буде розробка  Стратегічного плану діяльності на 2020 - 2023 рр. та Операційного плану на 2020 рік, розроблення фандрейзингової стратегії, отримання  консультацій для доопрацювання стратегічного та операційного планів діяльності, а також фандрейзингової стратегії.

Очікуваний результат:

Проведено фасилітовану сесію із стратегічного планування Організації, розроблено стратегічний план на 2020 - 2023 рр. та операційний план на 2020 рік, отримано консультації для доопрацювання розроблених документів.

 

Вимоги до виконавців

досвід діяльності в ції галузі більше 5 - ти років;

наявність успішних кейсів у  розробці стратегій діяльності  та  фандрейзингових стратегій для ГО

Тематики

Комунікаційна стратегія Організація надання соціальних послуг Оцінювання політик Сталий розвиток громади Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Супрун Світлана, fund@fundforfuture.net

Кількість учасників

5