Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Розробка та втілення в життя стратегії розвитку Організації

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 12 червня 2020

Адреса

01001, м. Київ , провулок Музейний, 6, поверх 3

Максимальна сума тендеру (грн)

20 000

Види послуг

Проектний консалтинг

Опис

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР РЕАДАПТАЦІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ "ЯРМІЗ" - це Центр для ветеранів АТО/ООС та їх родин, родин загиблих учасників бойових дій. Допомога має нематеріальний характер та спрямована на моральну підтримку шляхом проведення різноманітних заходів, націлених на психологічну, соціальну, реабілітаційну та реінтеграційну допомогу ветеранам АТО / ООС та їхнім родинам. Тому, на даному етапі розвитку організації важливо систематизувати її діяльність шляхом розбудови стратегії, що дозволить визначити ефективність заходів у рамках кожного із напрямів діяльності. Зокрема, ініціатори проєкту планують розробку стратегії розвитку центру реабілітації та реадаптації "ЯРМІЗ для підсилення Організації. Для вирішення цих питань вважаємо за необхідне залучити експерта з організаційного розвитку.

Діяльність, на яку заплановано витратити кошти гранту (форма представлення послуг) в рамках програми:«Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства»:

Проведення 3-денного стратегічного онлайн інтенсиву (фасилітованої сесії), проведення 15 годин онлайн консультацій, отримання менторської підтримки з боку Провайдера протягом 2 місяців (щонайменше 5 онлайн зустрічей тривалістю по 2 години).

Очікуваний результат:  

Стратегія розвитку організації на 2020-2025 рр.; операційний план на 2020 рік; план організаційного розвитку; розроблені внутрішні політики, що регламентуватимуть роботу, облік та звітність з організаційного розвитку.

 

Перелік документів, які очікуємо:

 

  • Резюме із зазначення попереднього досвіду в проведенні сесій стратегічного планування для ОГС, розробці стратегічних планів; проведенні тренінгів з організаційного розвитку та розробці стратегій;

  • Попередній план проведення сесії стратегічного планування тренінгу з фандрайзингу;

  • Лист зацікавлення та цінову пропозицію;

  • Контакти рекомендодавців, що співпрацювали з Провайдером та можуть надати відгуки від співпрац

Терміни надання послуги:  липень - жовтень 2020 року

Тендерні пропозиції з додатками слід надіслати в електронній формі на електронну адресу: yarmiz0203@gmail.com . У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер з організаційного розвитку”.

 

 

Вимоги до виконавців

  • досвід діяльності в ції галузі більше 5-ти років;
  • наявність успішних кейсів у ції діяльності;
  • програма найкраще відповідає потребам організації;
  • рейтинг на порталі cd-platform.org.

 

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Волонтери Члени НГО

Контактна особа

Пальоха Віталіна, yarmiz0203@gmail.com

Кількість учасників

до 30 осіб