Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Розробка стратегії розвитку та фандрейзингової стратегії організації

Термін подачі тендерних пропозицій

Субота, 22 серпня 2020

Адреса

м.Київ, вул.Богдана Хмельницького 32, оф.29

Максимальна сума тендеру (грн)

26 000 грн

Види послуг

Online навчання Фасилітація/Модерація заходу

Опис

“Центр громадянського представництва “Життя” – громадська організація, яка працює з 2009 р. у сфері громадського здоров’я. Ключовою компетенцією «Життя» є адвокація системних змін законодавства та державної політики шляхом комунікації та взаємодії з органами влади, проведення кампаній з медіа-адвокації (прес-конференцій, акцій, публічних заходів тощо), обробки аналітики й наукових даних, проведення моніторингів рівня імплементації законів. Наразі Організація має сформовану мету, але цілі та завдання для її досягнення прописані недостатньо чітко – для цього потрібно прописати Стратегічний план діяльності Організації. Також для забезпечення сталості функціонування Організації необхідно забезпечити сталість фінансових надходжень зі сторони донорських Організацій – розробити фандрейзингову стратегію Організації на трирічний період. Це допоможе підвищити інституційну спроможність Організації задля забезпечення сталості Організації та диверсифікації джерел фінансування.

Діяльність, на яку заплановано витратити кошти гранту (форма представлення послуг)

Проведення дводенної фасилітованої сесії для Організації, результатом якої буде розробка  Стратегічного плану діяльності на 2020 - 2023 рр та Операційного плану на 2020 рік,розроблено фандрейзингову Стратегію Організації , отримання  консультацій для доопрацювання стратегічного та операційного планів діяльності, а також фандрейзингової стратегії Організації.

Очікуваний результат:

  Проведено дводенну фасилітовану сесію із стратегічного планування Організації, розроблено Стратегічний план Організації на 2020 - 2023 рр та Операційний план Організації на 2020 рік, проведенно одноденну фасилітовану сесію із розробки фандрейзингової стратегії  Організації, отримано 10 годин консультацій для доопрацювання розроблених документів.

 

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців

досвід діяльності в ції галузі більше 5 - ти років;

наявність успішних кейсів у  розробці стратегій діяльності  та  фандрейзингових стратегій для ГО;

програма найкраще відповідає потребам Організації;

наявність позитивних відгуків від співпраці із обраним Провайдером;

рейтинг на платформі cd-marketplace.com

 

Перелік документів, які очікуємо:

  • Резюме із зазначення попереднього досвіду в проведенні сесій стратегічного планування для ОГС, розробці стратегічних планів; проведенні тренінгів з Організаційного розвитку та розробці стратегій;

  • Попередній план проведення онлайн сесії із стратегічного планування;

  • Цінова пропозиція;

  • Контакти рекомендодавців, що співпрацювали з Провайдером та можуть                  надати відгуки від співпраці.

Прохання надсилати свої тендерні пропозиції на електронну пошту: lilia@center-life.org, в темі листа вказувати: “Тендер із Організаційного розвитку ГО”

Тематики

Стратегічне планування в ОГС Фандрейзинг

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Олефір Лілія

Кількість учасників

11 осіб