Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення тренінгу із фандрейзингу та грантрайтингу, а також розробки фандрейзингової стратегії

Термін подачі тендерних пропозицій

Субота, 22 серпня 2020

Адреса

Юридична адреса: 01004, м. Київ, вул. Кропивницького 10, 29-А Фактична адреса : 01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал 21Е, оф.59

Максимальна сума тендеру (грн)

55 000 грн

Види послуг

Online навчання Інформаційні послуги Тренінг Управлінський консалтинг

Опис

Громадська Організація “Регіональний центр прав людини” - неприбуткова громадська організація, яка займається пошуком правового рішення проблем кримчан, які постраждали від конфлікту. Це команда професійних юристів та адвокатів, які спеціалізуються на захисті прав людини і мають більше 10 років досвіду ведення справ в міжнародних інстанціях.

Більша частина команди РЦПЛ – це жителі Крима, які внаслідок окупації були вимушені залишити півострів, тому захист кримчан є для РЦПЛ особистим обов’язком.

Місія Організації - Ми протидіємо російській окупації Криму. Ми відстоюємо права постраждалих внаслідок окупації. Ми створюємо нові стандарти забезпечення права на правду. 

 Діяльність, на яку заплановано витратити кошти гранту (форма представлення послуг)

 1. Проведення одноденного тренінгу з фандрейзингу для співробітників Організації, в рамках якого вони підвищать свої компетенції із фандрейзингу.

 2. Проведення дводенної фасилітованої сесії для Організації, результатом якої буде розробка фандрейзингової стратегії Організації на трирічний період, надано консультації для доопрацювання фандрейзингової стратегії Організації, 

 3. Проведення триденного тренінгу з грантрайтингу для співробітників Організації, в рамках якого вони навчаться писати грантові заявки у відповідності до тих критеріїв, які висуваються донорськими організаціями.

 4. Надання менторської підтримки з боку Провайдера для втілення в життя фандрейзингової стратегії Організації

 

Очікуваний результат:

 1. Проведено одноденний тренінгу з фандрейзингу для співробітників Організації /Підвищена  компетенція співробітників Організації із фандрейзингу.

 2. Проведено дводенну фасилітовану сесію із розробки фандрейзингової стратегії Організації/ розроблено Фандрейзингову стратегію організації на 2020 - 2023 рр. 

 3. Проведено триденний тренінг з грантрайтингу для співробітників Організації / Співробітники Організації навчились писати грантові заявки у відповідності до тих критеріїв, які висуваються донорськими організаціями.

Вимоги до виконавців

 • досвід діяльності в ції галузі більше 5 - ти років;
 • наявність успішних кейсів у  розробці  фандрейзингових стратегій для ГО, а також проведення тренінгів із фандрейзингу та грантрайтингу;
 • програма найкраще відповідає потребам організації;
 • наявність позитивних відгуків від співпраці із обраним Провайдером;
 • рейтинг на платформі cd-marketplace.com

 

Тематики

Фандрейзинг

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Ольга Андросова, виконавча директорка

Кількість учасників

15 осіб

Додаткові матеріали

Download ZAPIT_NA_PROPOZIC_GO_RCPL.docx