Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на надання послуг з експертного консультування

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 16 жовтня 2020

Адреса

laskaukraine@gmail.com

Максимальна сума тендеру (грн)

63000,00 грн.

Види послуг

Управлінський консалтинг

Опис

Благодійний фонд «ЛАСКА», м. Миколаїв, в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» оголошує тендер на надання експертних та консультаційних послуг.   Дедлайн – 16 жовтня 2020 р.

Перелік послуг, які мають бути надані:

Послуга 1. Зовнішня фасилітативна оцінка для підвищення рівня організаційного розвитку. Види діяльності: експертне он-лайн консультування , яке передбачає аналіз внутрішніх документів Фонду ЛАСКА,  проведення структурованих інтерв’ю з членами Правління та фасилітованої сесії  з членами Фонду ЛАСКА. За результатами експертного он-лайн консультування мають бути надані звіт та рекомендації, завдяки яким буде оновлений план організаційного розвитку Фонду ЛАСКА.  Загальна кількість робочих днів залученого консультанта: 7 робочих днів.

Терміни надання послуги: 5-16  листопада 2020 р.

 

Послуга 2. Консультування з розробки Стратегії Фонду ЛАСКА на період 2021-2023 рр. Види діяльності: експертне он-лайн консультування , яке передбачає аналіз виконання Стратегії Фонду ЛАСКА на період 2017-2021 рр., в т.ч. річних планів та звітів,   а також проведення фасилітованої сесії  з членами Фонду ЛАСКА. За результатами експертного он-лайн консультування мають бути надані звіт та рекомендації, на основі яких буде розроблено Стратегію Фонду ЛАСКА на період 2021-2023 рр.  Загальна кількість робочих днів залученого консультанта: 5 робочих днів.

Терміни надання послуги: 19-25  листопада 2020 р.

 

Послуга 3. Консультування з розробки фандрейзингової стратегії та фандрейзингового плану Фонду ЛАСКА. Види діяльності: експертне он-лайн консультування , яке передбачає проведення фасилітованої сесії  з членами Фонду ЛАСКА та консультування з розробки вище зазначених документів. За результатами експертного он-лайн консультування мають бути надані звіт та рекомендації щодо структури та змісту Фандрейзингової стратегії Фонду ЛАСКА на період 2021-2023 рр. та Фандрейзингового плану Фонду ЛАСКА на 2021 рік . Загальна кількість робочих днів залученого консультанта: 6 робочих днів.

Терміни надання послуги: 26 листопада – 6 грудня 2020 р.

 

УВАГА! Документи можна подавати для надання однієї, двох або трьох видів послуг.

 

Перелік документів, які необхідно подати:

-          Резюме (CV) з описом попереднього досвіду;

-          Лист зацікавленості;

-          Перелік осіб, які можуть надати рекомендації з їх контактними даними;

-          Опис послуги, яка має бути надана (в довільній формі);

-          Цінову пропозицію (В ГРИВНЯХ), яка не може перевищувати 3500,00 грн./день

Вимоги до виконавців

Критерії відбору постачальника/постачальників послуг:

-          Запропонований опис послуги відповідає умовам тендеру;

-       Теоретична (академічна) компетентність учасниць та учасників тендеру;

-       Практичний досвід учасниць та учасників тендеру (мінімум 5 років досвіду надання подібних послуг);

-       Обґрунтованість та конкурентоспроможність цінової пропозиції.

ВАЖЛИВО! Надавачі послуг (Провайдери), які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org

Перелічені вище документи необхідно подати до 24.00 за місцевим часом 16 жовтня 2020 р. на електронну адресу laskaukraine@gmail.com , вказавши в темі листа «Тендер в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Тематики

Забезпечення життєздатності ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Людмила Руденко-Кардаш, заступниця голови правління Благодійного фонду «ЛАСКА» rudenkokardash@gmail.com вайбер +38093-104-5374 ФБ https://www.facebook.com/lucy.laska

Кількість учасників

15