Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на організацію PR-кампанії 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 25 березня 2021

Адреса

tender@docudays.ua.

Опис

 

Громадська організація "Докудейз" оголошує тендер на організацію PR-кампанії 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Пропозиції слід подати українською мовою до 18:00 25 лютого 2021 року на електрону адресу tender@docudays.ua . В темі листа обов’язково вказати тендер_ PR кампанія.

Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на на електронну адресу tender@docudays.ua .

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру

Ціни слід зазначати у форматі “все включено”. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Замовник залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено до кінця робочого дня 26 лютого 2021  року.


Вимоги до виконавців

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

Кандидати чи учасники тендеру не будуть допускатися процедури закупівлі, якщо:

(1)    Вони є банкрутами чи припиняють підприємницьку діяльність, їхнім майном розпоряджається суд, вони мають домовленості з кредиторами, призупинили свою підприємницьку діяльність, є учасниками судового розгляду, що стосується цих питань, або перебувають у аналогічній ситуації, яка виникла в результаті схожих процедур, передбачених внутрішнім законодавством.

(2)    Їх засудили за злочин, що стосується їхньої професійної діяльності й вирок остаточний і не підлягає перегляду.

(3)    Вони демонструють недостойну професійну поведінку.

(4)    Вони не виконали зобов’язань, що стосуються оплати соціальних внесків чи податків відповідно до законодавтсва України.

(5)    Вони чи особи, які їх представляють, приймають рішення чи контролюють їх, отримали остаточний судовий вирок, який не підлягає перегляду, у справах махінацій, корупції, пов’язаності зі злочинним організаціями, відмивання грошей чи іншою незаконною діяльністю.

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Фінансовий менеджер Едуард Момоток +38 095 020 28 13; +38 068 154 00 95

Додаткові матеріали

Download advertisment_tender_description_2021.docx