Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення фасилітованої сесії із розробки Стратегічного плану діяльності та Операційного плану ГО «Платформа Суспільної Взаємодії»

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 25 жовтня 2020

Адреса

Запорізька область, місто Бердяньск, площа Соборності, 17

Максимальна сума тендеру (грн)

26000

Види послуг

Фасилітована сесія для розробки стратегічного документу

Опис

Види послуг

Online навчання/сесія

Фасилітація/Модерація заходу

Післятренінгові консультації.

Опис:

Програма, в рамках якої замовляється послуга «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Види послуг:

Розробка Стратегічного плану розвитку та Організаційного плану Організації (фасилітована сесія для розробки Стратегічного плану розвитку на 2020 - 2023 рр. та Організаційного плану Організації на 2021 р.), консультації для доопрацювання Стратегічного плану розвитку Організації, Операційного плану Організації, та надання менторської підтримки для впровадження розроблених документів в життя Організації.

Інформація про Організацію:

Громадська Організація «Платформа Суспільної Взаємодії» - це Організація, що була створена в 2019 році, як Організація, що пропагує розвиток неформальної освіти та громадянського суспільства. Наразі, головна мотивація Організації «Платформа Суспільної Взаємодії» до участі у конкурсі із організаційного розвитку - це розробка, написання та впровадження в життя Організації Стратегічного плану розвитку організації на 2020 - 2023 рр, а також Організаційного плану розвитку на2021 рік. Ці документи допоможуть побудувати Організації професійну діяльність, яка зможе відповідати професійним стандартам якості та бути лідерами серед надавачів послуг з неформальної освіти та розвитку громадянського суспільства у регіоні.

Діяльність, на яку заплановано витратити кошти гранту (форма надання послуг):

- дводенна фасилітована стратегічна сесія із розробки Стратегічного на 2020 - 2023 рр, та Операційного на 2021 рік планів діяльності Організації (всього 12 годин);

- не менш ніж 10 годин консультацій від експерта для доопрацювання розроблених документів та їх фіналізації;

- не менш ніж 8 - 10 годин менторської підтримки для впровадження в життя стратегічного та операційного планів Організації.

Вимоги до виконавців

Вимоги до виконавців

- досвід діяльності в галузі розробки документів стратегічного планування, планування операційної діяльності – не менше 5 - ти років;

- наявність успішних кейсів у розробці стратегій діяльності стратегій для ГО або органів місцевого самоврядування;

- програма найкраще відповідає потребам ГО «Платформа Суспільної Взаємодії»;

- реєстрація на платформі cd-marketplace.com.

Перелік документів, які очікуємо:

  • Резюме із зазначення попереднього досвіду в проведенні сесій стратегічного планування для ОГС, розробці стратегічних планів; проведенні тренінгів з Організаційного розвитку та розробці стратегій;
  • Попередній план проведення онлайн сесії із стратегічного планування;
  • Цінова пропозиція;
  • Контакти рекомендодавців (або рекомендаційні листи), що співпрацювали з Провайдером та можуть надати відгуки від співпраці.

Прохання надсилати свої тендерні пропозиції на електронну пошту ngopsv@gmail.com, в темі листа вказувати: «Тендер зі стратегічного планування».

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

ПИЛИПЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Кількість учасників

10