Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення стратегічного планування та розробку стратегічного плану на 2020-2023 роки та операційного плану організації БО БФ

Термін подачі тендерних пропозицій

Субота, 15 лютого 2020

Адреса

м. Харків

Максимальна сума тендеру (грн)

8280

Види послуг

Коучінг Фасилітація/Модернізація заходу

Опис

   У межах програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» БО БФ "Золотий пегас" оголошує тендер на проведення стратегічного планування та розробку стратегічного плану на 2020-2023 роки та операційного плану організації.

    Результатом проведеної фасилітованої сесії та наданих консалтингових послуг повинен стати стратегічний  та операційний плани організації.

    Порядок надання послуг: фасилітована сесія (8 годин), консультаційні послуги (9 годин).Послуги  надаються  у лютому – березні 2020 р. Виконавець готує звіт про виконані послуги.

Вимоги до виконавців

Учасник повинен мати практичний досвід проведення тренінгів відповідної тематики.

Критерії відбору постачальника послуг:

  1. Профільна вища освіта
  2. Досвід мінімум 2 роки проведення бізнес тренінгів
  3. Наявність сертифікату тренера (буде додатковою перевагою)
  4. Наявність рекомендацій або відгуків від НГО, з якими співпрацював тренер за аналогічною тематикою (буде додатковою перевагою)
  5. Реєстрація на порталі cd-platform.org

 

Перелік документів для подачі на участі у тендері:

1. Резюме.

2. Орієнтовна програма тренінгу.

3. Цінова пропозиція (подається однією сумою і включає в себе усі податкові зобов'язання, проїзд до місця проведення тренінгу, проживання та харчування у м. Харків).

4. Відгуки, рекомендації про надавача послуг.

5. Платіжні реквізити, що дозволяють здійснити оплату послуг, відповідні КВЕДи та свідоцтво про реєстрацію (для ФОП-надавача послуг та юридичної особи-надавача послуг)

6. Посилання на профайл на порталі http://cd-platform.org/

Тендерні пропозиції подавати на електронну пошту  Blagovestov_group@i.ua до 18:00 15.02.2020 року, вказавши у темі листа «Тендерна пропозиція ПІБ/назва організації». 

Організатор тендеру визначить переможця після оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно критеріїв відбору, що зазначені у даному тендерному оголошенні не пізніше 18 лютого 2020 р. Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Благовестов Микола Олександрович

Кількість учасників

9