Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення тренінгу по написанню грантових заявок та залученню ресурсів для Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ»

Термін подачі тендерних пропозицій

Вівторок, 11 червня 2019

Адреса

ngocma.te@gmail.com

Максимальна сума тендеру (грн)

8820 грн.

Види послуг

Семінар Тренінг або серія тренінгів

Опис

Громадська організація «Центр громадського моніторингу та аналітики» в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує тендер на проведення тренінгу по написанню грантових заявок та залученню ресурсів для Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ».

Тренер має провести дводенний тренінг у першій половині вересня по написанню грантових заявок та залученню ресурсів для Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ».

Коаліція є платформою неурядових громадських об’єднань, спілок, благодійних фондів, експертів, які поєднали зусилля для координації своїх дій, імплементації змін у суспільстві, просування реформ у Тернополі та області. Громадські експерти допомагають розробляти, адвокатують і контролюють реалізацію реформ на місцевому рівні. На рахунку Коаліції позитивна динаміка напрацювання і реалізації Дорожньої карти реформ Тернополя у 2018-2019 роках; адвокація проектів у рамках цього експертного документу; розробка експертами ТЦР та затвердження депутатами і виконкомом міської ради позитивних і важливих для громади нормативно-правових актів. Із 12-ти громадських організацій, які утворили коаліцію в 2017-му році, зараз ми «виросли» у спільноту 27 неурядових організацій.

Загалом, робота тренера повинна включати:

- 3 консультацій перед тренінгом;

- проведення тренінгу із написання грантових заявок та залученню ресурсів;

- 4 консультації для напрацювання плану дій по залученню ресурсів.

Результатом тренінгу має бути розроблений план дій по залученню ресурсів для Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ» спільно з членами та керівництвом Коаліції.

Просимо кандидата надіслати до 11 червня 2019 року на електронну пошту (ngocma.te@gmail.com) наступні документи:

  • резюме;
  • рекомендації;
  • попередній план тренінгу.

Вимоги до виконавців

Критерії відбору постачальника послуг:

  • якісні рекомендації;
  • досвід роботи у проведенні тренінгів на подібну тематику.

Кандидату необхідно бути зареєстрованим на порталі http://www.cd-platform.org/.

Тематики

Забезпечення життєздатності ОГС Залучення місцевих ресурсів Моніторинг проектів, програм Написання звітів Оцінювання проектів, програм Фандрейзинг

Для кого надаватиметься послуга?

Громадські лідери НГО Члени НГО

Контактна особа

Марія Іщенко, +380673466216, ngocma.te@gmail.com

Кількість учасників

10