Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на розробку електронної карти

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 19 листопада 2017

Адреса

м. Чернівці

Максимальна сума тендеру (грн)

60000,00 (шістдесят тисяч) грн.

Види послуг

Аутсорсінг

Опис

ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку" оголошує тендер на розробку та впровадження геоінформаційної системи (електронної карти).

Мета створення Системи - Формування загальноміської бази даних з організації дорожнього руху (ОДР) у межах м. Чернівців та сприяння координації роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху (БДР). Призначення Системи - Система призначена для підтримки прийняття рішень з управління організацією та безпекою дорожнього руху в м. Чернівцях.

Термін виконання замовлення - до 15 грудня 2017 р.

Вимоги до виконавців

Участь в тендері можуть брати фізичні та юридичні особи, які мають досвід виконання подібних договорів (розробка та впровадження геоінформаційних систем) протягом останніх двох років. До участі не допускаються особи, на яких поширюється дія Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", та пов'язані за ними особи. Цінова пропозиція повинна включати всі податки та збори.

Зацікавлені особи повинні надіслати свої пропозиції до 19 листопада 2017 р. на адресу procurement@bard.cv.ua. Пропозиція повинна включати загальний опис пропонованого технічного рішення, яке не суперечить технічному завданню, цінову пропозицію та реєстраційні документи. Запитання приймаються до 19 листопада 2017 р. за адресою procurement@bard.cv.ua.

Тематики

Використання інформаційних технологій

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

procurement@bard.cv.ua

Додаткові матеріали

Download TZkarta.docx