Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тренінг з операційного планування, розробки системи моніторингу та оцінки для ГО

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 01 квітня 2019

Адреса

м.Рівне, вул. Соборна, 11

Максимальна сума тендеру (грн)

10 000 грн.

Види послуг

Тренінг

Опис

Згідно грантового конкурсу Платформи розвитку громадянського суспільства "Маркетплейс"  у межах програми підтримки організаційного розвитку

Громадська організація «Платформа взаємодій «Простір» оголошує тендер на одноденний треніг-консультацію щодо покращення операційного планування (вдосконалення операційного плану), розробити систему моніторингу та оцінки громадської організації.

Оскільки ми є молодою організацією (3 роки) і наша операційна команда сформувалась у 2018 році, у команди виникли потреби щодо налагодження сталої системи функціонування організації, підсилити опереційне планування, розробити систему моніторингу та оцінки організації, процесів прийняття рішень.

Транспортні витрати та витрати на проживання і харчування - включаються у ціну послуги і окремо не відшкодовуються.

Вимоги до виконавців

КРИТЕРІЇ відбору постачальника послуг: мінімум 3 роки досвіду надання подібних послуг, надані хороші рекомендації, запропонована програма найкраще відповідає потребам організації, наявність сертифікату тренера та відповідна освіта (буде додатковою перевагою).

Перелік документів для подачі на участі у тендері:

1. Резюме.

2. Орієнтовна програма тренінгу.

3. Цінова пропозиція (подається однією сумою і включає в себе усі податкові зобов'язання, проїзд до місця проведення тренінгу, проживання та харчування у м. Рівне).

4. Відгуки, рекомендації про надавача послуг.

5. Платіжні реквізити, що дозволяють здійснити оплату послуг, відповідні КВЕДи та свідоцтво про реєстрацію (для ФОП-надавача послуг та юридичної особи-надавача послуг)

6. Платіжні реквізити та адреса реєстрації (для фізичної особи-надавача послуг)

7. Посилання на профайл на порталі http://cd-platform.org/

Тендерні пропозиції подавати на електронну пошту prostir.rivne@gmail.com  до 18:00 01.04.2019 року, вказавши у темі листа «Тендерна пропозиція ПІБ/назва організації».

Організатор тендеру визначить переможця після оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно критеріїв відбору, що зазначені у даному тендерному оголошенні не пізніше 5 квітня 2019 р. Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

 

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Виконавчий директор Тинник Олена, 067 909 74 44

Кількість учасників

6