Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

ВБО «Час життя плюс» оголошує конкурс на відбір консультанта для пакетування навчально-тренінгового курсу з питань консультування й тестування на ВІЛ-інфекцію

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 29 травня 2015

Адреса

natali@tl-plus.org.ua

Види послуг

Тренінг

Опис

Обов’язки:

1. Упорядкування матеріалів сесій навчально-тренінгового курсу з питань консультування й тестування на ВІЛ-інфекцію (включаючи презентації у форматі PowerPoint та коментарі до слайдів) згідно з планом проведення навчально-тренінгового курсу; до- та післякурсового опитувальника для оцінки рівня знань слухачів курсу – до 10.06.2015.

3. У разі потреби – внесення змін до розроблених експертами матеріалів після проведення двох пілотних тренінгів з метою фіналізації матеріалів та підготовки до пакетування – до 20.07.2015.

4. Безпосередньо пакетування матеріалів (переведення слайдів у формат Slide-into-Word, розробка керівництва викладача, включаючи покрокові та похвилинні рекомендації викладачам для проведення сесій, а також розробка посібника для учасника) – до 31.07.2015.

5. Упорядкування матеріалів сесій тренінгу для тренерів з питань консультування й тестування на ВІЛ-інфекцію (включаючи презентації у форматі PowerPoint та коментарі до слайдів) – до 15.09.2015.

6. Безпосередньо пакетування матеріалів тренінгу для тренерів (переведення слайдів у формат Slide-into-Word, розробка керівництва викладача, включаючи покрокові та похвилинні рекомендації викладачам для проведення сесій, а також розробка посібника для учасника) – до 30.09.2015.

Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть супровідний лист, резюме та фінансову пропозицію у гривні за 1 день роботи (всі документи мають подаватись українською мовою), зазначивши у темі повідомлення посаду, на яку Ви надсилаєте резюме, на адресу електронної пошти natali@tl-plus.org.ua не пізніше ніж 17.00 29 травня 2015 року.

Вимоги до виконавців

Вимоги до кандидата:

1.    Освіта у соціальній сфері та/або у сфері менеджменту та/або у галузі охорони здоров’я.

2.    Досвід роботи в сфері ВІЛ/СНІД (включаючи роботу у грантопрограмах та організаціях – надавачах грантів у сфері ВІЛ/СНІДу) - від 3 років; робота у міжнародній організації розглядатиметься як перевага.

3.    Досвід роботи у сфері організації, розробки та проведення навчально-тренінгових курсів – від 3 років.

4.    Досвід пакетування навчально-тренінгових програм.

5.    Рівень комп’ютерних навичок – знайомство з роботою у програмі Slide-into-Word; вільне володіння Outlook, Word, Excel, Power Point тощо.

6.    Вільне володіння українською мовою (усно та письмово).

7.    Досвід співробітництва з ВБО «Час життя плюс» розглядатиметься як перевага.

Особисті якості кандидатів:

1. Аналітичне мислення, спроможність чітко висловлювати свої думки.
2. Вміння працювати в команді та незалежно/самостійно.
3. Вміння швидко реагувати та приймати рішення.
4. Наполегливість, вміння концентрувати увагу на деталях.

Тематики

Послуги у сфері ВІЛ/СНІД

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Наталія Бакал natali@tl-plus.org.ua