Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Запит на пропозиції «Постачання обладнання та програмного забезпечення»

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 31 липня 2020

Адреса

м. Київ, вул.Лисенка 2а, офіс 2

Максимальна сума тендеру (грн)

-

Опис

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX (надалі – IREX) шукає підрядника для постачання обладнання, програмного забезпечення та надання сервісу з доставки техніки. У зв’язку з чим, оголошуємо запит на пропозиції «Постачання обладнання та програмного забезпечення для потреб ІППО».

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції, заповнивши Додаток 2 у відповідності до вимог, зазначених у даному документі (Додаток 1). Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ, та залишатися в силі не менше 30 діб після завершення дати подання ЗП.

Зацікавлена сторона може подавати пропозицію як в якості єдиного самостійного заявника ЗП, так і у складі одного Сумісного підприємства (але лише одного). Компанія-заявник, незалежно, чи як самостійна одиниця, чи в партнерстві з іншою компанією в рамках Сумісного підприємства, не може входити до складу суб-підрядників  інших цінових пропозицій. Компанія, що не бере участі в якості заявника ЗП, не входить до складу Сумісного підприємства, може розглядатися у якості суб-підрядника в необмеженій кількості пропозицій.

У випадку вашої зацікавленості, просимо надіслати заявку ПРО НАМІР ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЗАПИТІ НА ПРОПОЗИЦІЇ (Додаток 4) до 15.00 год, 15 липня 2020р. на електронну адресу: tender-ua@irex.org з темою листа «Постачання обладнання та програмного забезпечення для потреб ІППО - РЕЄСТРАЦІЯ». Реєстрація не вважатиметься дійсною без присвоєння заявці індивідуального реєстраційного номеру та письмового повідомлення про це заявнику зі сторони IREX. Незареєстровані пропозиції розгляду не підлягатимуть.

Усі пропозиції, від попередньо зареєстрованих організацій, мають бути подані у закритих та завірених печаткою конвертах (які містять обов’язково окремий конверт де вказана ціна пропозиції) із зазначенням на них наступного: назви та адреси заявника, спеціального маркування «Постачання обладнання та програмного забезпечення для потреб ІППО - ПРОПОЗИЦІЯ», написом «Не відкривати до 15.00 год. 05 серпня 2020 року» та надіслані поштою чи передані кур’єром на адресу м. Київ, вул.Лисенка 2а, офіс 2 не пізніше 15.00 год. 31 липня 2020 року.Представник IREX, відповідальний за отримання пропозицій, засвідчуватиме отримання конвертів з пропозиціями підписом. Усі отримані пропозиції будуть зберігатися нерозпакованими у сейфі фінансового відділу IREX до публічної церемонії відкриття.

Зареєстровані заявники не можуть подавати свої пропозиції у електронному вигляді. Пропозиції, що надходитимуть на електронну пошту, розгляду не підлягатимуть.

Замовник у відкритий спосіб розкриватиме конверти з пропозиціями у присутності усіх охочих зареєстрованих заявників о 15.00 год. 5 серпня 2020 року за адресою м. Київ, вул.Лисенка 2а, офіс 2. Лише ті конверти, що будуть відкриті і зачитані на церемонії відкриття зможуть претендувати на подальший розгляд.

Зареєстрований заявник може замінити свою пропозицію чи внести зміни до вже поданої, надіславши письмове сповіщення про це, засвідчене підписом уповноваженої особи, у супроводі копії довіреності, з позначкою  «ЗАМІНА ПРОПОЗИЦІЇ» чи «ВНЕСЕННЯ ЗМІН до ПРОПОЗИЦІЇ» та отримане Замовником до кінця терміну ЗП.

Зареєстрований заявник може відкликати свою пропозицію, надіславши письмове сповіщення про це, що буде засвідчене підписом уповноваженої особи, супроводжуватиметься копією довіреності, міститиме позначку «ВІДКЛИКАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ» та отримане Замовником до кінця терміну ЗП. Усі пропозиції з запитом на відкликання повертатимуться заявнику нерозпакованими.

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну.

            Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог ЗП (Додаток 1). Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки (критерії оцінки зазначені в розділі «Критерії оцінювання пропозиції»Додаток 1). На її підставі буде укладено договір.

Візьміть до уваги, що IREX не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею заявником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.

IREX вимагає від кожного потенційного підрядника уникати та запобігати конфліктів інтересів шляхом інформування IREX у разі, якщо Ви, ваші філії або ваш персонал були задіяні у підготовці вимог, оформлення, технічних характеристик, цінових показників та іншої інформації, використаної у даному ЗП.

Дякуємо за увагу! Чекаємо на ваші пропозиції. 

10 липня 2020 р.

 Файли

Для кого надаватиметься послуга?

Педагоги

Контактна особа

Любов Квасюк