Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Запит цінових пропозицій послуги фінансового аудиту цільового використання коштів (з фотографіями)

Термін подачі тендерних пропозицій

Неділя, 22 березня 2020

Адреса

Бердянськ

Види послуг

Експертиза

Опис

ГО “ІРЦКК “Діалог” на виконання вимог Грантової Угоди по програмі КУСАНОНЕ оголошує запит цінових пропозицій послуги фінансового аудиту цільового використання коштів (з фотографіями). Аудит відбуватиметься у місті Бердянськ Запорізької області. 

Умови проведення тендеру:

• Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі податки та накладні витрати;
• Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше 22 березня 2020 року, 17:00 за київським часом.

Планується, що переможця запиту буде обрано на засіданні тендерного комітету не пізніше 30 березня 2020 року після детальної технічної, фінансової та юридичної оцінки пропозицій, але тільки після затвердження переможця тендеру донором. Про результати тендеру його учасники будуть повідомлені письмово електронною поштою.

Пропозиції повинні надсилатися на електронну пошту artmedialog@gmail.com із позначкою «Тендер 03-2020-FIN»

Недискримінація учасників: Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.

Інформація про валюту, у якій повинно бути розраховано та зазначено ціну пропозиції: Валютою пропозиції є національна валюта України – гривня.

Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений іншою мовою, ніж українська мова, учасник надає переклад цього документу. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію англійською мовою з обов’язковим перекладом українською мовою.

Критерії залучення суб’єктів аудиторської діяльності до участі в конкурсі:  Аудиторські послуги можуть надаватися лише суб’єктом аудиторської діяльності, якому таке право надано в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», та які:

- відповідають встановленим Законом вимогам, які можуть надавати послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;

- включені до відповідного розділу Реєстр аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності;

- не мають обмежень, пов’язаних з тривалістю надання послуг Товариству;

- можуть забезпечити достатній рівень кваліфікації та досвіду аудиторів і персоналу, який залучається до надання послуг відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

ГО “ІРЦКК “Діалог” залишає за собою право запитувати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам проведення фінансового аудиту цільового використання коштів (з фотографіями).

ГО “ІРЦКК “Діалог” не надає учасникам тендеру додаткової інформації, окрім тієї, яка міститься в цьому оголошенні.

ГО “ІРЦКК “Діалог” залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.

 

Для кого надаватиметься послуга?

НГО