Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Запит цінових пропозицій послуги відеографа для промоційної кампанії проекта

Термін подачі тендерних пропозицій

Вівторок, 17 березня 2020

Опис

ГО “ІРЦКК “Діалог” на виконання Грантового проекту за програмою підтримки малого та середнього бізнесу Проекту ПРОМІС оголошує запит цінових пропозицій послуги

на послуги відеографа для промоційної кампанії проекта. Міста проведення проекту – Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область.

Умови проведення тендеру:

• Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі податки та накладні витрати;
• Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше 17 березня 2020 року, 17:00 за київським часом.

Планується, що переможця запиту буде обрано на засіданні тендерного комітету не пізніше 20 березня 2020 року після детальної технічної, фінансової та юридичної оцінки пропозицій, але тільки після затвердження переможця конкурсу донором. Про результати конкурсу його учасники будуть повідомлені письмово електронною поштою.

Пропозиції повинні надсилатися на електронну пошту artmedialog@gmail.com  із позначкою «Тендер 03-2020-Промо»

Інформація про валюту, у якій повинно бути розраховано та зазначено ціну пропозиції: Валютою пропозиції є національна валюта України – гривня.

ГО “ІРЦКК “Діалог” залишає за собою право запитувати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам проведення фінансового аудиту цільового використання коштів (з фотографіями).

ГО “ІРЦКК “Діалог” не надає учасникам тендеру додаткової інформації, окрім тієї, яка міститься в цьому оголошенні.

ГО “ІРЦКК “Діалог” залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.