Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Про Маркетплейс

Про Маркетплейс

Маркетплейс (від англ. Marketplace – “ринкова площа”) – це механізм для посилення прямих зв’язків між провайдерами (постачальниками) послуг з організаційного розвитку та неурядовими організаціями, ассоціаціями, ініціативними групами, муніціпальними установами що їх потребують. На сьогодняшній день Маркетплейс це платформа з організаційного розвитку для організацій громадянського суспільства в Україні

Маркетплейс з организацийного розвитку складається з трьох компонентів:

1. Інтернет-портал – віртуальна платформа зустрічі попиту та пропозиції у сфері організаційного розвитку ОГС. Портал створений, щоб допомогти у самостійному пошуку необхідних сервісів з організаційного розвитку. Тут можна пропонувати, шукати, замовляти, обирати тренінги, консультації, дослідження та інші види навчання або послуг, щоб посилити свою спроможність.

2. Майданчики для обговорення важливих питань у сфері організаційного розвитку: планів, стратегій та політик: зустрічі Спільноти Практиків, екпертні обговорення, вебінари. Окремо слід згадати Форум з організаційного розвитку, що вперше відбувся у 2012 році як достойне продовження традицій щорічних «Ярмарків інституційного розвитку». 

3. Система міні-грантів, яка забезпечує безперервне фінансування ринку послуг у сфері організаційної спроможності ОГС. Будь-яка українська некомерційна організація (якщо мова йде про технічні спроможності у сфері ВІЛ/СНІД, то й державна установа) може подати заявку до ІСАР “Єднання”, щоб отримати грант на власний організаційний або технічний розвиток. За допомогою грантів можна “придбати” необхідні послуги: тренінг, семінар, короткострокові/довгострокові консультації, експертну оцінку тощо. Загалом в рамках Системи грантів уже підтримано більше 300 проектів розвитку на загальну суму понад 3 млн. грн.

Marketplace надає унікальну можливість організаціям громадянського суспільства опанувати питання організаційного розвитку та менеджменту, знайти оптимальний варіант навчання в залежності від потреб та можливостей організації, провести оцінку та скласти план індивідуального організаційного розвитку, а також отримати фінансування для цих потреб.

Організаціям, що надають послуги (т.зв. сервіс-провайдери), за допомогою Marketplace зручно пропонувати навчальні та консультативні послуги, і, як результат, нарощувати їх кількість. Marketplace відкриває доступ до нових технологій та методик у навчанні та є додатковим джерелом знань про нові тренди у сфері організаційного розвитку.

Аудиторія порталу:

 • Організації громадянського суспільства: громадські організації; благодійні фонди; ініціативні групи тощо.
 • Провайдери послуг з організаційного розвитку: неприбуткові організації або бізнес компанії, експерти та спеціалісти, що надають різноманітні навчальні послуги та консультування для ОГС з питань організаційного розвитку
 • Муниципальні установи, які співпрацюють з організаціями громадянського суспільства та бажають розвивати свою спроможність (на даний момент в сфері подолання ВІЛ/СНІД)
 • Донорські організації: проекти міжнародної технічної допомоги та приватні міжнародні та українські фонди, які надають фінансову підтримку щрганізаціям громадянського суспільства у сфері організаційного розвитку.

Чим портал допоможе

Користувачам:

 • Розібратися в питаннях організаційного розвитку та менеджменту ОГС
 • Знайти тренера, консультанта, експерта залежно від потреб організації
 • Отримати дофінансування для посилення організаційної спроможності
 • Провести оцінку організаційного розвитку

Постачальникам:

 • Отримати нових клієнтів та партнерів
 • Дізнаватися про тренди у сфері організаційного розвитку
 • Отримати доступ до нових технологій та методик в навчанні
 • Запропонувати навчальні та консультативні послуги для ОГС

Донорам:

 • Відкрити для себе нових провайдерів з організаційного розвитку
 • Зекономити час та ресурси під час пошуку провайдерів
 • Поширити інформацію про власні програми організаційного розвитку
 • Посилити місцевих провайдерів