• Послуги

 • Чи хочете Ви пропонувати та надавати послуги з організаційного розвитку?
  Так
 • Які послуги Ви пропонуєте?
  ENGin – це програма, що поєднує українську молодь з англомовними волонтерами/ками для безкоштовної розмовної практики через онлайн-розмови та налагодження міжкультурного спілкування. Допомагаючи поколінню молодих українців/ок покращити свої навички розмовної англійської мови ми надаємо їм доступ до академічних та професійних можливостей.
 • Послуги з організаційного розитку
  Навчання
  Консультації
  Стажування
 • Дані

 • Контактна особа
  Олександр Файнін
 • Повна назва установи
  Громадська організація
 • Контактний телефон
  +380666674084
 • Ви звідки?
  Київ
 • Опис організації
  ENGin – це програма, що поєднує українську молодь з англомовними волонтерами/ками для безкоштовної розмовної практики через онлайн-розмови та налагодження міжкультурного спілкування. Допомагаючи поколінню молодих українців/ок покращити свої навички розмовної англійської мови ми надаємо їм доступ до академічних та професійних можливостей.

  Вторгнення Росії в Україну 24 лютого змінило життя мільйонів українців/ок. Станом на березень 2022 р. половина українців/ок втратила роботу (Джерело). Ці втрати робочих місць спричинені вимушеним припиненням роботи підприємств через війну, а також широкомасштабною евакуацією з українських міст у безпечніші західні регіони України та інші країни.

  Багато іноземних компаній охоче допомагають у працевлаштувати українців/ок, як дистанційно, так і у форматі фізичної присутності (у випадку біженців). Вміння говорити англійською є важливою вимогою для багатьох з цих робіт. На жаль, рівень вільного володіння англійською в українців/ок є низьким – країна посідає 30 місце серед 35 європейських країн (Джерело). І хоча існують недорогі методи для навчання розумінню або письму англійською (відео на YouTube, Duolingo тощо), розмовну мову майже неможливо досягти без практики в реальному світі з людьми, які вільно говорять англійською.

  Маючи великий досвід у допомозі українцям/кам старших класів та студентам/кам удосконалити свої навички володіння англійською мовою, ENGin готовий заповнити цю прогалину. Ми готові перейти від допомоги українським студентам/кам у покращенні їхніх майбутніх академічних та професійних можливостей до допомоги фахівцям/чиням у задоволенні нагальної потреби – покращення розмовної англійської, щоб допомогти їм знайти нові робочі місця.

  Наша програма, започаткована у березні 2020 року, є єдиною у своєму роді в Україні – відкрита для будь-якої молодої людини, будь-де, у будь-який час, коли вона цього потребує.
  ENGin об'єднує тих, хто вивчає англійську мову з англомовними волонтерами/ками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій у відеоформаті. Кожного учасника/цю та волонтера/ку перевіряють на відповідність програмі. Потім учасники/ці підбираються на основі переваг, інтересів і графіків, щоб забезпечити ефективне і взаємно приємне спілкування. Після того, як знайдеться пара, ENGin підтримує учасників/ць і волонтерів/ок протягом усієї їх участі в Програмі за допомогою порад, ресурсів і сервісу вирішення проблем.

  Уже після 2-3 місяців роботи з ENGin учасники/ці розширюють свій словниковий запас, вчаться застосовувати свої знання граматики в розмові, точно висловлювати складні поняття і робити менше помилок. Наші студенти/ки також покращують свої загальні комунікативні навички та культурну компетентність. Вони стають впевненішими та отримують глобальні перспективи. Ці навички зрештою відкривають доступ до академічних та професійних можливостей.

  За 2021 рік ми змогли залучити студентів/ок з 24 регіонів України, пов’язуючи їх з волонтерами/ками з 47 штатів США та понад 80 країн. Наша нова партнерська програма була ключовою до цього зростання — ми підписали договори з понад 60 навчальними закладами та некомерційними організаціями по всій Україні, щоб допомогти набору учасників/ць.

  Раніше ми працювали з учням/цями віком від 13 до 22 років. У цій заявці ми просимо кошти на новий проект, який відкриє нашу успішну програму всім українцям.
  Наша робота у цифрах (станом на травень 2022 року):
  • Залучено 13500 учасників, з них 7000 студентів та 6500 волонтерів.
  • За три місяці навчання 95% слухачів підвищили рівень своєї англійської
  • У проєкті беруть участь 69 українських та 65 американських партнерів
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Організаційна культура та лідерство
  Планування
  Стратегічне планування
  Операційне планування
  Пошук та прийняття рішень
  Командна робота
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
  Менеджмент
  Управління проектом
  Управління людськими ресурсами
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Соціальна робота
  Освіта та навчання
  Молодіжна робота
  Європейська інтеграція
 • Цільові групи
  Безробітні
  Волонтери
  Діти
  Жінки
  Люди з особливими потребами
  Мігранти
  Молодь
  Студенти
 • Facebook
  https://www.facebook.com/enginprogram