• Послуги

 • Чи хочете Ви пропонувати та надавати послуги з організаційного розвитку?
  Так
 • Ви працюєте у сфері ВІЛ/СНІД
  Так
 • Дані

 • Контактна особа
  Міхіна Катерина
 • Повна назва установи
  Громадська організація "Клуб "Еней"
 • Контактний телефон
  +380994157118
 • Ви звідки?
  Київ
 • Населений пункт
  київ
 • Опис організації
  Громадська організація «Клуб «ЕНЕЙ» була заснована в 1993 році ініціативною групою людей для надання братської підтримки і можливості ділитися досвідом, силами та надіями з тими людьми, які вже давно не кайфують від наркотиків. У 2000 р. ГО «Клуб «Еней» офіційно себе зареєструвала та розпочала свою діяльність більш масштабніше. За фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» ГО «Клуб Еней» вже більше 10 років успішно реалізовує проекти за напрямом «Профілактика ВІЛ/СНІД/ІПСШ серед уразливих груп населення, таких як ЖКС та СІН. Метою профілактичних проектів ГО «Клуб Еней» є зниження темпів поширення ВІЛ-інфекції/ІПСШ, ТБ, інших небезпечних інфекцій та супутніх захворювань шляхом проведення комплексу заходів щодо зменшення ризику інфікування.
  Громадська організація «Клуб «Еней» надає такі послуги, як експрес-тестування на ВІЛ, сифіліс, гонорею, хламідіоз, гепатити В і С, тестування на базі мобільної амбулаторії, перенаправлення для консультаційної допомоги такими лікарями-фахівцями, як дерматовенеролог, інфекціоніст, гінеколог, психолог, а також соціального працівника. Крім цього, Громадська організація «Клуб «Еней» здійснює практичну профілактику серед уразливих груп населення шляхом обміну шприців, безкоштовної видачі презервативів, лубрикантів, спиртових серветок, інформаційно-освітніх матеріалів, консультування на профілактичні теми, про права та ризики споживачів наркотиків та осіб, які надають секс-послуги, надання інформації щодо організацій, які пропонують інші різноманітні послуги у цій сфері, що можуть бути цікаві для груп ризику, у тому числі про реабілітаційні центри, групи самодопомоги, притулки, довірені лікувальні заклади, що толерантні до людей що живуть з ВІЛ/СНІД, та перебувають у групах ризику СІН, РКС та їх оточення.
  Також ГО «Клуб «Еней» успішно реалізувала низку проектів з безоплатної вакцинопрофілактики вірусного гепатиту В на базі лікувального закладу. Громадський центр (ком’юніті) «Клубу «Еней» організовує дозвілля, тренінги, інформаційні заняття, а також групи самодопомоги для осіб, які постраждали від вживання наркотиків. З 2001 року Громадська організація «Клуб «Еней» бере активну участь у реалізації Державної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, а також Київської міської комплексної Програми протидії зловживання алкоголем і наркотичними речовинами. У рамках програми організація проводить обмін шприців, роздачу презервативів та інформаційних матеріалів.
  Програма зменшення шкоди серед споживачів ін’єкційних наркотиків від ВІЛ-інфекції» в ГО «Клуб «Еней» стартувала в 2001 році з річним охопленням 800 осіб. У 2015 р. річне охоплення становить більш як 6000 осіб. За весь час реалізації програми обміну шприців організацією охоплено понад 15000 споживачів ін’єкційних наркотиків.
  Громадська організація «Клуб «Еней» проводить обмін шприців на вуличних пунктах (біля аптек, у місцях скупчення наркоспоживачів), на стаціонарних пунктах (на базі ком’юніті-центрів), вторинних центрів (безпосередньо в місцях розповсюдження та вживання наркотичних засобів) за допомогою мобільних бригад, що виїжджають безпосередньо на місця проживання СІН та місця вживання наркотичних речовин, чим робить свою допомогу своєчасною, доступною та орієнтованою на потреби клієнта. Також ГО «Клуб» Еней» проводить профілактику ВІЛ, ІПСШ серед осіб, які надають сексуальні послуги за винагороду (РКС). З 2002 року організація проводить профілактичну роботу (консультування з безпечної сексуальної поведінки, роздачу презервативів, засобів особистої гігієни та інформаційних матеріалів, перенаправлення до фахівців, тестування на ВІЛ, ІПСШ, вірусні гепатити).
  Профілактика серед РКС стартувала у 2002 р. з річним охопленням 200 осіб, у 2015 р. охоплення становить 2500 чоловік. За час роботи напрямом охоплено понад 6000 працівників комерційного сексу. Послуги для даної групи ризику надаються на місцях їхньої роботи (траси, сауни, квартири тощо).