• Послуги

 • Чи хочете Ви пропонувати та надавати послуги з організаційного розвитку?
  Так
 • Послуги з організаційного розитку
  Навчання
  Консультації
 • Дані

 • Контактна особа
  Ірина Таран
 • Повна назва установи
  Моя Дія
 • Контактний телефон
  +38(050)0157747
 • Ви звідки?
  Вся Україна
 • Населений пункт
  Пирятин
 • Опис організації
  Соціальне підприємство “Моя Дія” https://www.facebook.com/moyadiya/

  Керівник/засновник: Ірина Таран, тренер, медіатор, фасилітатор TоP в Україні , соціальний підприємець, експерт з підтримки діалогу/медіації в соціальних конфліктах проектів ОБСЄ в Україні, фізична особа-підприємець, фінансовий консультант компанії StarLife  , голова РГО «Жіночі ініціативи» (Повне Резюме додається).

  Задача підприємства - доступність людей, що проживають на території України, особливо-жителів малих міст та сіл, до якісної альтернативної освіти.
  Чому нам це важливо! У сфері неформальної освіти ми, команда тренерів та експертів з України, працюємо вже більше 10 років і розуміємо, що саме неформальна освіта , переважно, тренінгова форма роботи, дають хороший результат для формування особистості, розвитку творчих навичок та вмінь, згуртування, а також прийняття спільних рішень. Можливості для альтернативного навчання на сьогоднішній день - достатньо, але для тих, хто вже в певній мірі знайомий з даним напрямком. Переважно, це люди, які проживають у великих містах і мають доступ до тренінгових центрів. Жителі малих міст, сіл, ОТГ не мають такої можливості, і, відповідно, не розвивають свій потенціал і не усвідомлюють до кінця свій особистий вклад у розвиток України.
  Основна ідея підприємства - через доступну та якісну неформальну освіту розвинути потенціал українця/українки, що призведе до прийняття особистісної відповідальності за добробут України.
  Соціальне підприємство “Моя Дія”- це платформа, на якій зібрані тренери-експерти з різних сфер ( громадських формувань, державних установ, культурної сфери, фахівці у сфері переговорних процесів, миротворці, тренери у соціальній сфері та сфері бізнесу тощо) , що здійснюють свою діяльність на всій території України та готові поїхати у найвіддаленіші куточки, що б передати свої знання та досвід.
  МІСІЯ: МИ, спроможні тренери/практики з усієї України, готові надати вам, активним громадянам, комплекс освітніх послуг, що змінять погляди та дію заради миру та благополуччя!
  Інноваційність підприємства полягає в тому, що ми не конкуруємо один з одним, а створюємо новий формат освітніх послуг для загального розвитку та позитивних змін!
  Частину свого прибутку ми готові інвестувати у розвиток громад (для реалізації соціальних проектів), а також реінвестуємо у розвиток навчально-освітнього центру «Моя Дія» https://www.facebook.com/moyadiya/

  Ми надаємо навчально-освітні послуги у таких сферах: посередництво та налагодження комунікаційних зв'язків, діалоги та медіація, соціальна згуртованість, організаційний розвиток та стратегічні комунікації, фінансова грамотність, розвиток підприємництва, в тому числі - соціального підприємництва та шкільного підприємництва, права людини, адвокація, проектний менеджмент, community policing, співпраця з провайдерами безоплатної правової допомоги тощо.

  Організовуємо та проводимо семінари, тренінги, майстер-класи, а також фасилітуємо діалогові процеси за такими напрямками:
  - Знаходження шляхів попрозуміння в громаді (спільне прийняття рішення), діалогові процеси тощо.
  - Медіація та посередництво.
  - Соціальне підприємництво, в тому числі- шкільне підприємництво.
  - Міжмуніципальне співробітництво.
  - Стратегічне планування розвитку територіальних громад (тренінг для представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадських активістів, тренінги + експерний супровід створення стратегічного плану).
  - Планування діяльності громадських організацій (тренінг для громадських активістів, розробка стратегічного, операційного та фандрейзингового планів ГО).
  - Роль громадських активістів в процесах впровадження реформи – децентралізації (для громадських активістів, представників місцевої влади).
  - Підготовка проектів на грантів (для громадських активістів, представників місцевої влади, підготовка мікро-проектів, підготовка проектів на конкурс ДФРР (державний фонд регіонального розвитку).
  - Створення та організація діяльності ОСББ (для жителів багатоповерхових будинків, представників місцевої влади, представників ЖЕД).
  - Бюджет участі громад.
  - Фінансова грамотність та інвестиції (через фінансово-економічні ігри -тренінги для дітей та дорослих: Фондова біржа "Інтелектуальний капітал", Бізнес - клуб "Лісові комерсанти", Приватне господарство "Фермер" та інші.  За додатковою інформацією звертайтеся до Ірини Таран: +38(050)0157747, irinapyriatyn@gmail.com

  МИ ЛЮБИМО те, що РОБИМО! Лише власна ДІЯ призведе до РЕЗУЛЬТАТУ!
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Організаційна культура та лідерство
  Планування
  Операційне планування
  Пошук та прийняття рішень
  Командна робота
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
  Менеджмент
  Управління проектом
  Управління та вирішення конфліктів
  Управління комунікаціями
  Управління людськими ресурсами
  Управління часом
  Фінансовий менеджмент
  Визначення потреб
 • Інше
  соціальне підприємництво
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Освіта та навчання
  Розвиток громади
  Здоровий спосіб життя
  Гендерні питання
 • Інше
  соціальна згуртованість, емоційне вигорання, медіація, діалог, посередництво
 • Цільові групи
  Безробітні
  Все населення
  Громадські лідери
  Депутати місцевих рад
  Держслужбовці
  Жінки
  Місцеві громади
  Молодь
  НУО
  Підприємці
  Педагоги
  Правники
  адвокати
  судді
  Правозахисники
  Правопорушники та засудженні
  Сільські
  міські голови
  Соціальні працівники
  Тренери
 • Facebook
  http://www.facebook.com/mediatorpyriatyn/
 • Youtube
  http://www.youtube.com/channel/UCygL-WIBisUQrNh5io9VRAw