• Дані

 • Контактна особа
  Дмитро Гаврилюк
 • Повна назва установи
  Благодійна організація "ФОНД "СВАРОГ"
 • Контактний телефон
  0507727848
 • Ви звідки?
  Україна
 • Населений пункт
  Фастів
 • Опис організації
  Метою діяльності Благодійної організації ФОНД «СВАРОГ», який засновано в 2016 році на Фастівщині є впровадження передових освітніх, спортивних та медичних програм у розвиток місцевої громади.
  Благодійна організація «ФОНД «СВАРОГ»,
  на сьогодні, це широка волонтерська мережа, яка вже згуртувала 127 волонтерів різної професійної кваліфікації, серед них: лікарі, вихователі, спортивні тренери, громадські активісти.


  ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ ОХОПЛЮЄ: ОСВІТУ,МЕДИЦИНУ, СПОРТ.

  Фактично послуги надаються щодо отримання безкоштовної медичної допомоги дітям з особливими потребами, залученням громадян віком від 6 до 40 років на базі спортивного клубу «СВАРОГ», безкоштовних центрів фізично-спортивного розвитку, а також освітні послуги через роботу безкоштовних груп короткотривалого перебування для дітей (з багатодітних, мало забезпечених родин, дітей інвалідів, діти воїнів АТО)віком від 2-6 років.
  Деталізуємо:
  Перше.
  Відкрито кілька безкоштовних центрів отримання медичної допомоги, де надаються професійні послуги лікарями таких професій:
  - масажист, надає допомогу діткам з захворювання спини.
  - Лікар ЛФК, проведення групових занять для діток, якими вже опікується фонд і мають проблему сколіозу та дітей, які ще навчаються в початковій школі;
  - Логопед – дефектолог, що займається дітьми допомагаючи їм виправити дефекти в їх мовленні.

  Друге.

  Робота безкоштовних груп короткотривалого перебування для дітей (з багатодітних, мало забезпечених родин, дітей інвалідів, діти воїнів АТО)віком від 2-6 років. Групи короткотривалого перебування дітей доступні в селі Борова, Мотовилівська-Слобідка

  Третє.
  Відкрито безкоштовні центри фізично-спортивного розвитку, для громадян віком від 6 до 40 років на базі спортивного клубу «СВАРОГ» Серед них:
   Безкоштовні секції із бойових мистецтв (м.Фастів, смт. Борова, с. Мотовилівська Слобідка, с. Мала Снітинка):
  • Секції зпанкратіону і грепплінгу: м . Фастів: з понеділка по суботу з 9:30-21:00. Підвальне приміщення, школа №9 (вул. Т.Шевченка, 51); с. Мала Снітинка: з понеділка по суботу з 9:30-21:00. Підвальне приміщення, Малоснітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (вул. Гагаріна, 117).
  • Секції з бойових мистецтв України (бойовий гопак, рукопашний бій «Спас»), панкратіон (м. Фастів, Вул. Бишівська 2). Доступними є: середня група новачків від 9 до 16 років (Вівторок, четвер з 10.00 до 11.30 та 16.15. до 17.45 Субота з 12.00 до 13.30). Група 2 року навчання від 10 до 18 років (Вівторок, четвер з 18.30 до 20.30, Субота з 11.30 до 14.00).
  • Секція з боксу(м. Фастів, Вул. Бишівська 2).Доступними є: середня та старша групи від 9 років. Графік роботи: понеділок, середа та п’ятницяЗ 18.00.
  • Секція з шабельного бою (м. Фастів, Вул. Бишівська 2). Доступними є: середня та старша група новачків від 9 років. Графік роботи: четвер, неділя з 18.00 до 20.00.
  • Секція зі стрільби з традиційного луку (м. Фастів, Вул. Бишівська 2). Доступними є:середня група для новачків від 10 до 18 років.
  • Секція з метання ножів та сокир(м. Фастів, Вул. Бишівська 2). Доступними є: середня та старша група від 10 років. Безкоштовні секції з футболу (смт. Борова, с. Мотовилівська Слобідка). Графік тренувань: молодшої групи, Вт., Чт., з 15-30 до 18-30; старшої групи, Пт., 19-20 до 21-00. Місце тренувань: стадіон у с. Мотиволівська Слобідка.
  Четверте.

  Відкрито безкоштовніпункти надання благодійної допомоги у вигляді речей громадян усіх категорій
  Пункти благодійної допомоги доступні в м. Фастові, смт. Боровій, с. Мотовилівській Слобідці, с. Малій Офірній, с. Великій Офірній, с. ВеликійМотовилівці, с. Скригалівці, с. Трилісах.
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Стратегічне планування
  Операційне планування
  Командна робота
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
  Управління проектом
  Визначення потреб
  Коммунікації та PR
  Юридичні питання
  Побудова каоліцій та мереж
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Соціальна робота
  Розвиток громади
  Розвиток благодійності
  Адвокація
  Права людини
  ВІЛ/СНІД
  Здоровий спосіб життя
  Молодіжна робота
 • Цільові групи
  Волонтери
  Громадські лідери
  Діти
  Діячі культури
  Депутати місцевих рад
  Журналісти та ЗМІ
  Місцеві громади
  Молодь
  НУО
  Підприємці
  Педагоги
  Політичні партії
  Соціальні працівники
  Студенти
  Уразливі до ВІЛ категорії населення
 • Facebook
  https://www.facebook.com/fondsvarog/?ref=ts&fref=ts
 • Youtube
  https://www.youtube.com/channel/UCCaZiPuhoJV9H8x3xSPv5hg