• Послуги

 • Чи хочете Ви пропонувати та надавати послуги з організаційного розвитку?
  Так
 • Послуги з організаційного розитку
  Навчання
  Консультації
 • Дані

 • Контактна особа
  Іванна Мрига
 • Ви звідки?
  Тернопіль
 • Опис організації
  Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – неприбуткова громадська організація, що є платформою для розвитку та впровадження ініціатив, спрямованих на покращення якості життя мешканців сільських територій.

  Команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» намагається у кожен свій проєкт залучати три сторони (громадськість, представників місцевої влади та приватний сектор), а також вважає, що розвиток у будь-якій сфері неможливий без наочної демонстрації успішних прикладів реалізації ініціатив та надання можливості спілкування із реалізаторами цих ініціатив.

  Офіційна дата заснування

  24 грудня 2015 року.

  Наша візія

  ГО «ІнСорс» – ефективно працююча організація, лідер Західної України зі соціально-економічного розвитку сільських територій, сталим фінансуванням з різних джерел та кваліфікованими експертами.

  Наша місія

  Покращення якості життя мешканців сільських територій через розвиток та підтримку місцевих ініціатив.

  Пріоритетні напрями діяльності організації:

  Соціально-економічний розвиток;
  Громадська активність;
  Розвиток туристичного та культурного потенціалу;
  Робота з молоддю.
  На сьогодні більшість проєктів організації втілюються на території Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

  ГО “ІнСорс” має підписані меморандуми про співпрацю з різними громадськими об’єднаннями з Тернопільської, Рівненської, Хмельницької областей та міста Києва.

  У 2019-2020 роках ГО “ІнСорс” організувала 250 заходів в 42 населених пунктах, учасниками яких стало більше 2100 осіб (згідно бланків реєстрації).

  Команда ГО «ІнСорс» має значний досвід щодо популяризації та впровадження механізмів громадської участі в межах територіальних громад, а володіє достатніми компетенціями щодо розвитку та підтримання спроможності місцевих громадських організацій. Починаючи з 2018 року, командою ГО «ІнСорс» організовано та проведено більше 200 заходів різного характеру у сфері використання механізмів громадської участі. Це діяльність була частиною таких проєктів: «Сатанівсько-Шумська громадська майстерня», «Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади», Інформаційна кампанія з впровадження бюджету участі в Шумській об’єднаній територіальній громаді», «Популяризація електронних петицій» тощо.

  З 2019 року експерти ГО «ІнСорс» надають менторську підтримку щодо організаційного розвитку новоствореним громадським організаціями з Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей.

  Окрім цього, команда ГО «ІнСорс» багато уваги приділяє своєму організаційному розвитку.

  В ГО «ІнСорс» затверджена та реалізовується Стратегія розвитку Центру розвитку ініціатив «ІнСорс».

  В організації розроблені, затвердженні та діють ряд політик, якими керуються члени організації у своїй поточній діяльності, а саме: Інструкція з управління персоналом, Інструкція з організації діяльності, Політика з управління фінансами, Положення про документообіг, Положення про діяльність правління ГО «ІнСорс», Положення «Про волонтерську діяльність», Положення «Про підлітковий осередок «Junior team» громадської організації «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс». У даних внутрішніх документах ГО «ІнСорс» регламентується механізм залучення персоналу й роботи з ним, оформлення відряджень; фінансове управління; управління проектами; адміністрування контрактів; звітування про перебіг робіт, надання та адміністрування субгрантів та інше (детальніше див. додатки).

  З 2020 року через пандемію COVID-19 ГО «ІнСорс» багато уваги приділяє налагодженню своєї дистанційної роботи через Office 365 та Google для некомерційних організацій. Для створення позитивного іміджу ГО «ІнСорс» та її впізнаваності розроблено логотип та брендбук організації.
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Планування
  Стратегічне планування
  Операційне планування
  Пошук та прийняття рішень
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
  Управління проектом
  Управління людськими ресурсами
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Освіта та навчання
  Розвиток громади
  Молодіжна робота
 • Цільові групи
  Громадські лідери
  Місцеві громади
  Молодь
  НУО
  Підприємці
 • Facebook
  http://www.facebook.com/NGOInSource