• Послуги

 • Ви працюєте у сфері ВІЛ/СНІД
  Так
 • Послуги з організаційного розитку
  Консультації
 • Дані

 • Контактна особа
  Снігурівська Ірина
 • Повна назва установи
  Громадська організація
 • Ви звідки?
  Україна
 • Населений пункт
  Житомир
 • Опис організації
  Основна мета громадської організації «Територія здоров’я, краси та успіху»: сприяння здоровому способу життя та поширення культури взаємодопомоги серед громадян, створення умов для активного та щасливого сьогодення та майбутнього, здійснення екологічної , оздоровчої, спортивної, культурної, просвітницької діяльності для громадян різного віку ,зокрема і для інвалідів(дітей – інвалідів), молоді та школярів, спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних інтересів та розвиток своїх членів та розвиток суспільства
  Останні реалізовані проекти: Проект «Виховна година для студентів – оздоровча пішохідна екскурсія «Таємниці парку Шодуару» з практикою скандинавської ходи» , соціальний проект « Житомир- місто здоров’я та краси ,місто втілення можливостей» з заключним загально-міським заходом «Родинний арт-пікнік», на який було залучено близько сорока партнерів. Нещодавно завершено з успіхом проект «Оздоровчий рух- енергія здоров’я» з основною цілевою аудиторією-школярі . Зафіксовані в Книзі рекордів України за організацію в обласному місті перших змаганнь зі скандинавської ходьби за участю дітей .
  В проектах в основному працюємо на волонтерських засадах, що має свої труднощі.
  Приймаємо участь в усіх міських заходах, співпрацюємо на волонтерських засадах з іншими громадськими та благодійними організаціями. Отримали відзнаку на конкурсі серед громадських організацій «Благодійна Україна»
  Приймаємо участь у фестивалях і заходах до дня боротьби зі СНІДом, у відкритому студентському форумі "Медики і громадськість об'єднують зусилля у попередженні ВІЛ/СНІДУ у молодіжному середовищі" ,проводимо виховні годин в навчальних закладах міста з темами профілактики здорового способу життя, запрошуємось і виступаємо на телебаченні з програмою оздоровчої скандинавської ходьби, в акціях до Дня боротьби з наркотичною залежністю ,тощо.
  За останні роки наша громадська організація приймала участь в першому чемпіонаті, українських змаганнях федерації скандинавської ходьби в Києві та Чемпіонаті світу з скандинавської ходьби в Польщі.В 2018 році ми очолили представництво Української федерації скандинавської ходьби в Житомирській області. За три роки активної просвітницької роботи нашої громадської організації сотні людей дізналися та змогли відвідати безкоштовні майстер-класи . Ми працюємо , щоб кожна особистість нашої нації гармонійно розвивалась в кожній складовій здоров’я- психічній, моральній, соціальній та фізичній.


 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Планування
  Стратегічне планування
  Пошук та прийняття рішень
  Командна робота
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
  Управління людськими ресурсами
  Управління часом
  Фінансовий менеджмент
  Визначення потреб
  Коммунікації та PR
  Бухгалтерський облік
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Соціальна робота
  Освіта та навчання
  Розвиток громади
  Здоровий спосіб життя
  Молодіжна робота
  Культура і мистецтво
 • Цільові групи
  Діти
  Жінки
  Жертви насилля
  Люди з особливими потребами
  Місцеві громади
  Молодь
  Підприємці
  Педагоги
  Пенсіонери
  Профспілки
  Соціальні працівники
  Студенти
  Тренери
  Уразливі до ВІЛ категорії населення
 • Facebook
  http://www.facebook.com/teritor.zhitomir/