• Послуги

 • Чи хочете Ви пропонувати та надавати послуги з організаційного розвитку?
  Так
 • Які послуги Ви пропонуєте?
  Для людей з інвалідністю пропонуємо:
  Реабілітаційний фітнес
  Правопівкульне малювання
  Правопівкульне моделювання
  сприяння в працевлаштуванні
 • Послуги з організаційного розитку
  Навчання
  Консультації
  Стажування
  Коучінг
 • Дані

 • Контактна особа
  Марат Володимирович
 • Повна назва установи
  Київська міська асоціація "Сім'я Успіху"
 • Контактний телефон
  0970986077
 • Ви звідки?
  Київ
 • Опис організації
  Місією своєї діяльності наша організація бачить створення в Україні інклюзивного суспільства. Суспільства рівень розвитку якого, в тому числі рівень толерантності якого, дозволятиме кожному його членові бути реалізованим в повному обсязі та відчувати себе гідним та рівним.
  Задля цього ми ставимо перед собою мету повної соціалізації людей з інвалідністю, в тому числі шляхом їх успішного навчання та працевлаштування і зайнятості.

  Задля цього, наша організація ставить перед собою задачу створення інституції комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю. Цей комплекс включатиме в себе широкий спектр соціальних, освітніх, корекційних, реабілітаційних та абілітаційних послуг.

  На виконання цієї задачі, зокрема, ми вже спрямовуємо свої зусилля на надання дітям і молоді з інвалідністю, а також їх родинам послуг адаптивного фітнесу, організації змістовного дозвілля; проведення з ними просвітницької та інформаційної діяльності.

  В перспективі ми хочемо створити інклюзивний центр комплексних соціально-оздоровчих послуг, який включав би в себе, як корекційно-оздоровчу складову (з наданням послуг спеціалістів психологів, логопедів, ерготерапевтів, фітнес-тренерів,реабілітологів тощо), так і освітні послуги (з метою опанування практичних навичок, як побутового орієнтування, так і трудової майстерності), на рівні з можливостями зайнятості та працевлаштування.

  Ми переконані в тому , що кожна людина особлива і має свої здібності, можливості, навіть у випадку коли в неї є певні функціональні обмеження життєдіяльності.

  Саме базуючись на цій філософії ми і хочемо створити осередок навчання та працевлаштування людей з інвалідністю та членів їх родин.

  Цей комплекс включатиме в себе музей мініатюр "Чарівна Україна", включно з закладами харчування та продажу сувенірів, а також готель. При цьому на базі цього комплексу (який фактично буде соціальним підприємством) функціонуватимуть соціальні майстерні з виготовлення, як безпосередньо експозицій музею, так і сувенірної та іншої продукції, необхідної для повноцінного йоно функціонування (спеціального форменного одягу, серветок скатертин, тощо).

  Для цього на базі комплексу діятимуть і відповідні навчальні курси, як для опанування практичних навичок або професії, так і з метою інформаційної та просвітницької роботи, як з самими людьми з інвалідністю, так і з членами їх родин та широкими колами громадськості.

  Оздоровча складова комплексу включатиме в себе послуги адаптивного фітнесу та інші спрямовані на ЗОЖ.

  Створення саме такого комплексу, на нашу думку, дозволить працевлаштовувати, оздоровлювати та соціалізовувати не лише людей з інвалідністю та членів їх родин, але й оздоровлюватиме суспільство в цілому.

  Ми за інклюзивну Україну! І впевнені, що це можливо."
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Організаційна культура та лідерство
  Планування
  Стратегічне планування
  Операційне планування
  Пошук та прийняття рішень
  Командна робота
  Менеджмент
  Управління проектом
  Кризовий менеджмент
  Управління та вирішення конфліктів
  Управління комунікаціями
  Управління людськими ресурсами
  Управління часом
  Фінансовий менеджмент
  Діловодство
  Визначення потреб
  Коммунікації та PR
  Бухгалтерський облік
  Побудова каоліцій та мереж
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Соціальна робота
  Освіта та навчання
  Розвиток громади
  Розвиток благодійності
  Здоровий спосіб життя
  Молодіжна робота
  Культура і мистецтво
 • Цільові групи
  Бухгалтери
  Волонтери
  Діти
  Жінки
  Люди з особливими потребами
  Молодь
  Підприємці
  Педагоги
  Соціальні працівники
  Студенти
  Тренери
 • Facebook
  http://www.facebook.com/semyauspeha/