• Дані

 • Контактна особа
  Мінкін Ярослав Борисович
 • Повна назва установи
  Громадська організація "Молодіжна організація "СТАН"
 • Контактний телефон
  0953495325
 • Ви звідки?
  Івано-Франківськ
 • Населений пункт
  Івано-Франківськ
 • Опис організації
  Молодіжна організація СТАН — неурядова організація, що методами неформальної освіти підсилює низові ініціативи та активних громадян, зокрема, з вразливих/маргіналізованих груп. Об’єднані цінностями поваги до людської гідності, різноманіття культур і думок, ми розбудовуємо креативне громадянське суспільство в Україні.
  Наша місія — підсилювати голоси тих, кого нечутно, надаючи учасникам_цям наших проєктів професійні знання, створюючи мережі взаємопідтримки. СТАН спеціалізується на освіті з прав людини, партисипативній демократії, культурного менеджменту, сталого розвитку ініціатив.
  Цілі організації: розбудовувати активістські мережі в Україні; розвивати міжкультурний діалог, зменшуючи соціальну нерівність; з допомогою інноваційних методик залучати громадян до партисипативних досліджень. Під час пандемії COVID-19 нашим пріоритетним завданням є зменшити соціальні наслідки самого вірусу та карантну — ріст ксенофобії, нерівності, занепад низки креативних індустрій.
  Історія СТАНу починається в кінці 90-х. Організація відстоювала демократичність і свободу України в Луганську у двох революціях (2004 і 2013), а з початком війни мусила переїхати в Івано-Франківськ.
  Сьогодні ми - спільнота молодих професіоналів_ок в освіті, правозахисті, культурі, медіа. Більшість з нас виросли у малих містах, зіштовхнулись з суспільною нерівністю, але досягли успіху. У команді СТАНу є степендіант(к)и топових програм, зокрема Prague Civil Society Fellowship Program, International Visitors Leadership Program “Open World”, програми Culture and Performance у Данії. Є і ті, хто представляв Україну на міжнародних зустрічах в країнах ЄС, Східного Партнерства, Центральної Азії.
  Цим досвідом ми охоче ділимось. Тільки у 2019 році СТАН мав 1300+ випускників_ць із 24 регіонів. Активіст(к)и, митців/мисткині, ВПО, ветеран(к)и АТО/ООС, ЛГБТ+, люди з етнічних та релігійних меншин.
  З нами співпрацюють відомі експерт(к)и, правозахисниці_ки, журналіст(к)и, арт-активіст(к)и. Серед них Алевтина Кахідзе, Руслан Краплич, Катерина Сергацкова, Фаріза Оспан, Ашот Даніелян. Нам довіряють фонди NED, USAID, МФ “Відродження”, Корпус миру, Український культурний фонд. СТАН є виконавчим партнером агенцій ООН — ЮНІСЕФ та МОМ — на Донбасі, Галичині та по всій країні. Організація входить до мереж Форуму громадянського суспільства Східного Парнтерства, антидискрімінаційній “Мережі Розмаїття”, Коаліції на захист громадянського суспільства.
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Організаційна культура та лідерство
  Планування
  Управління проектом
  Побудова каоліцій та мереж
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Освіта та навчання
  Адвокація
  Права людини
  Молодіжна робота
  Європейська інтеграція
  Культура і мистецтво
  Гендерні питання
 • Цільові групи
  Бібліотекарі
  Громадські лідери
  Діячі культури
  Держслужбовці
  Жінки
  Місцеві громади
  Молодь
  Національні меншини
  НУО
  Підприємці
  Педагоги
  Студенти
 • Facebook
  https://www.facebook.com/lgstan/