Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Розшукуються успішні громадські ініціативи!

Створено: 09 жовтня 2014

Автор: Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину

Конкурс на кращу історію успіху громадського почину оголошується в межах ІІІ Форуму з організаційного розвитку, який відбудеться 3-4 грудня в м.Києві, у НСК “Олімпійський”.

Сьогодні, як ніколи, громадські та благодійні організації потребують натхнення та віри у те, що їхні старання – не марні. І саме сьогодні, як ніколи, суспільство щодня готове надати сотні доказів, що об’єднані зусилля громадських активістів, благодійників і волонтерів здатні творити дива. Знаєш такий приклад? Тоді цей конкурс – для тебе!
Ми шукаємо переконливі історії про те, як громадська ініціатива змогла досягти успіху, не дивлячись на всі перешкоди, відчай, зневіру та безгрошів’я. Ми шукаємо тих, хто зміг об’єднати довкола свого проекту людей, рухомих любов’ю та самопожертвою. Ми шукаємо проекти та ініціативи, про які треба розповісти усій Україні, з яких треба брати приклад і про які не можна забувати.

Темою ІІІ Форуму організаційного розвитку обрано «Культура миру: як громадські організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови і утвердження культури миру в Україні»

Конкурс проходить у три етапи: на першому ми зібрали інформацію про номінантів від усіх охочих. 

На другому - проводилося відкрите он-лайн голосування.

З метою фахового та максимально об’єктивного визначення головного переможця на третьому етапі до конкурсного відбору підключається експертна рада. Результати експертного відбору будуть оголошені в ході церемонії закриття першого робочого дня Форуму, тож інтрига збережеться до останнього моменту!

Переможці всенародного голосування запрошені до презентації своїх проектів у ході ІІІ Форуму з організаційного розвитку та матимуть змогу розповісти про себе і свої ініціативи усім охочим.

З питаннями щодо конкурсу або ІІІ Форуму з організаційного розвитку можна звертатися до офісу ЄДНАННЯ, організації що адмініструє Форум, за телефоном у Києві 044 201 01 60 або електронною поштою forum@ngomarket.org.ua