Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

В Україні стартує програма безкоштовного наставництва від бізнесу для громадських активістів

Створено: 28 лютого 2018

Автор: MakeMeBetter

Громадські організації та проекти, соціальні підприємці та некомерційні ініціативи тепер зможуть безкоштовно отримати професійні послуги або експертну допомогу від корпоративного сектору. Для цього створено Pro bono club Ukraine, який є учасником всесвітнього руху Pro Bono. Ініціаторами створення клубу стали: група Aspen-16, одеський меценат Єгор Гребенников, центр соціальних ініціатив Impact Hub Odessa і програма MakeMeBetter.

 

Концепція рro bono (лат. pro bono publico — для спільного блага) — це безоплатна професійна та експертна допомога, яка здійснюється для суспільного блага. Така допомога є поширеною в європейських країнах та Америці. Прикладом успішної діяльності є фонд Taproot Foundation. З його допомогою у громадський сектор було інвестовано знань та послуг професіоналів на суму $152,824,019.

 

«Невелика підтримка зі сторони компанії чи експертів може допомогти громадським активістам швидше і ефективніше досягти своєї мети. Наприклад, розповісти громаді про необхідність сортування сміття, безпеку донорства в Україні, розробити якісну кампанію для підтримки безпритульних тварин, або налаштувати сайт так, щоб збирати пожертви на ліки хворим дітям» — прокоментував необхідність створення клубу Єгор Гребенніков.

 

Наприклад, консультант з компанії Deloitte, маючи навички стратегічного планування, допоміг Manna Food Center зі створенням повноцінної стратегії розвитку задля подолання проблеми голоду в Америці. А спільне партнерство для сімей Сан-Хоакіна (CPFSJ) допомагає родинам учасників досягти фінансової стабільності та самодостатності.

Ініціатива відкриє нові можливості для побудови ефективних соціальних моделей взаємодії бізнесу і суспільства. Рro bono активності допоможуть фахівцям компаній чи корпорацій урізноманітнити нестандартними та суспільно-корисними задачами звичну роботу. Працівники, не змінюючи робоче місце, отримають можливість реалізуватися у новій сфері. Кожний соціальний проект, до якого долучається компанія чи корпорація, — це не лише піар із розміщенням логотипів або спонсорство продукцією. Це яскрава історія, яка демонструє цінності компанії. Вона запам'ятається значно краще, ніж рекламні постери!

 

Ми запрошуємо компанії та професіоналів приєднуватися до всесвітнього руху pro bono та вже сьогодні підтримувати проекти, які вимагають поради та погляду зі сторони. Перші запити від соціальних проектів чекають на експертів на сайті програми. Там само свій запит можуть подати представники громадського сектору, яким потрібна допомога. 

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Постер-02 copy.png)Постер-02 copy.png[ ]502 Кб