Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Можливість отримати 5000 фунтів стерлінгів на розвиток організаційного потенціалу в рамках проекту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні» що фінансується Посольством Великої Британії в Україні!

Створено: 29 серпня 2022

Автор: Центр Економічного Відновлення

22 серпня стартував набір у програму  розвитку організаційного потенціалу в рамках проекту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», що фінансується Посольством Великої Британії в Україні


Програма спрямована на підвищення організаційного потенціалу українських некомерційних організацій, які надають підтримку жінкам в умовах російсько-української війни, а також організаціям, які займаються розширенням прав і можливостей для жінок, подоланні проблем гендерної дискримінації, домашнього насильства, сприяють підвищенню економічної та політичної рівності.

Участь у програмі дозволить отримати необхідні навички та знання для посилення організаційної стійкості та сталості. Під час інтенсивної навчальної програми експерти нададуть прикладні знання з організаційного розвитку, фандрейзингу, маркетингу та комунікацій. Також буде реалізована індивідуальна програма для організацій-учасників відповідно до їх потреб.

У разі успішного проходження програми, організації-учасники зможуть отримати грант в розмірі 5000 фунтів стерлінгів.

Окрім грантової підтримки в розмірі 5000 фунтів стерлінгів, учасники програми отримають інтенсивну програму, спрямовану на підвищення організаційного потенціалу та індивідуальний супровід менторів та експертів.


📌 Детальніше про програму: https://wpscb.org/

📌 Форма реєстрації: https://bit.ly/WPS4CP_registration

Встигніть заповнити форму до 2 вересня. Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена!