Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Книгу «Місто, з якого почалася війна» презентують в Ромнах

Створено: 14 вересня 2023

Автор: Східноукраїнський центр громадських ініціатив

dsc 5449 3 optimized

19 вересня о 14:00 у приміщенні Роменського краєзнавчого музею  (вул. Миколаївська, 10, Ромни) правозахисники Східноукраїнського центру громадських ініціатив  презентують  книгу «Місто, з якого почалася війна»  про  воєнні події та життя у Слов’янську у 2014 році.

Книга підготовлена ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» разом з партнерськими організаціями на основі спогадів жителів колись окупованого міста.

Книга розкриває загальну картину життя окупованого Слов’янська в 2014 році. Слов’янськ став не просто містом, з якого почалася війна на cході України - події в ньому стали моделлю для захоплення інших міст України. Його сумний досвід згодом пережили безліч інших населених пунктів країни.

Під час презентації правозахисники розкажуть про особливості життя міста в умовах окупації; розгортання проросійської пропаганди; роль церкви та місцевої влади в захопленні міста окупантами; функціонування незаконних в’язниць; проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури. Учасники презентації разом з авторами книги зможуть обговорити сучасні реалії та виклики війни, провести паралелі між подіями 2014 року та сьогоденням.

Книгу «Місто, з якого почалася війна» вже  було презентовано в багатьох містах країни (Києві, Ужгороді, Мукачево, Львові, Бердянську, Полтаві, Івано-Франківську, Кропивницькому, Житомирі, Одесі та інших містах).

Презентація книги відбудеться за сприяння державного історико-культурного заповідника «Посулля».

Вхід на презентацію вільний.

Запрошуємо всіх на презентацію книги!

 

Книга «Місто, з якого почалася війна» підготовлена ГО “Східноукраїнський центр громадських ініціатив” разом з партнерськими організаціями (БФ «Восток SOS», Правозахисним центром громадських досліджень, ГО «Молода Просвіта Прикарпаття», ГО «Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян», які є членами Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі»), за підтримки Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках програми «Громадянська служба миру», яка фінансується Федеральним урядом Німеччини.