Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренінг "Розробка кампанії адвокації"

Розробка адгоритму кампанії адвокації

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренінг "Стратегічне планування"

Розробка стратегічного плану розвитку, ормування бачення і місії організації, визначення напрімків розвитку, аналіз ризиків і розробка операційного плану роботи.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренінг "Стратегічні комунікації"

Дводенний тренінг у ході якого команда розробляє комунікаційну стратегію організації.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Програма «Суспільна етика та лідерство»

 

Як розвиватиметься ваша організація в майбутньому? Кожен досвідчений керівник усвідомлює завдання та виклики, які перед ним стоять. Але приймаючи стратегічно важливі рішення в умовах постійних змін, легко упустити момент, коли ваші дії перестають бути результативними.

Програма «Суспільна етика та лідерство» розроблена для лідерів, які мають досвід управління та готові до наступного етапу зростання.

В основі програми — новітні управлінські практики від викладачів провідних європейських ВУЗів. На заняттях учасники будуть розбирати реальні кейси та проблеми, з якими стикаються лідери в Україні.

Упродовж 5 навчальних модулів ви визначите свій лідерський потенціал та знайдете інструментарій необхідний для ефективного управління, вдосконалите власне стратегічне бачення та станете частиною ком’юніті лідерів, які прагнуть змінити країну та світ.

 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Послуга з проведення тренінгових заходів для ГО на різну тематику

Мережа хабів/Мережа – Мережа регіональних ОГС-лідерів громадянського суспільства, яка складається із 15 ОГС.

Надає тренінгові послуги із різних аспектів діяльності громадських організацій - від стратегічного планування до планування адвокаційних кампаній.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

організаційний розвиток спільнот та організацій, розвиток лідерського потенціалу та розвиток громад

Допомога організаціям та спільнотам на етапах розвитку та розуміння своїх зон розвитку, розрока спільного поетапного плану розвитку та супровід його впровадження

 

5.0/5 оцінка (1 голосів)

ОПИС ПРОЦЕСІВ ОРГАНІЗАЦІЇ

Опис бізнес-процесів – це візуалізація діяльності компанії через детальні блок-схеми процесів. Маючи такий інструмент, всі співробітники (особливо “новачки”), можуть виконувати роботу без сторонньої допомоги та оперативно входити в нову посаду чи роль. Опис – це карта бізнесу через призму процесів і взаємодій. Завдяки вивченню й аналізу наявної документації, а також під час зустрічей з власниками процесів і їхніми учасниками формується чітке графічне зображення процесу.

 

5.0/5 оцінка (1 голосів)

Скрайбінг/візуалізація освітніх форматів і стратегічних сесій

Якщо ви хочете, аби результати вашого тренінгу або стратсесії не осіли вордівським файлом на комп’ютерах учасників, а запалювали їхні серця і працювали далі - вам стане в пригоді візуалізація. Прямо під час обговорень або презентацій створюється особливий візуальний конспект, який має назву скрайбінг.

 

Я професійно створюю такі візуальні формати з 2016 року і співпрацювала з багатьма українськими і міжнародними організаціями.

Переглянути мої роботи можна на сторінці проекту Ательє візуальних конспектів - fb.com/scriberknyupa

Я буду рада відповісти на будь-які ваші питання - 0938268642, julia.knyupa@gmail.com

 

 

  • Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кропивницький Київ Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
5.0/5 оцінка (3 голосів)

© ТРЕНІНГ З СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ГО

Тренінг з соціального підприємництва для ГО

5.0/5 оцінка (1 голосів)

© ТРЕНІНГ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО ТА ОПЕРАЦІЙНОГО ПЛАНУВАННЯ

Тренінг зі стратегічного та операційного планування

5.0/5 оцінка (1 голосів)

Strategy Development

Operational and financial management (PRINCE2 / P2M): project planning, budgeting, cash flow planning, cost controlling, financial analysis, collaboration with state authorities, experience in drafting normative documents, team management. Business knowledge of legislation and regulations affecting the private & civic sector. Learning ability.

https://www.linkedin.com/in/arbatov/

  • Київ
0.0/5 оцінка (0 голосів)

Основи громадської участі

Одноденний тренінг, який дозволить учасникам розібратися в інструментах громадської участі, процедурах місцевої демократії, дасть змогу зрозуміти, в яких умовах потрібна інновація, і що традиція - це теж добре. Після тренінгу можна спланувати свою діяльність, урізноманітнивши її новими формами та методами. 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

воркшоп з формулювання кращих практик

Як організації розповісти про те, що вона робить, щоб іншим було цікаво почитати і побачити? На одноденному вокршопі можна створити кілька сценарів розповідей про вашу діяльність, які буде не соромно показати людям. 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Стратегічка

Проведення стратегічної сесії з метою розробки/корегування стратегії організації: культура і історія організації, візія, місія, цінності, стратегічні плани, партнери і стейкхолдери, аналіз ризиків. Стратегування окремих напрямків/пріоритетів. 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Внутрішній та зовнішній аналіз організації

Стратегічна сесія з елементами коучу дозволяє проаналізувати особливості роботи організації, виявити сильні та слабкі сторони діяльності в рамках сектору. А також зробити об’єктивну оцінку зовнішніх змін, з метою гнучкого реагування на потенціальні загрози та можливості  

<<  7 8 9 10 11 [1213 14 15 16  >>