Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Аудит системи мотивації

? Система мотивації - це набір принципів та інструментів, що стимулюють співробітників на досягнення поставлених цілей і розвиток власного потенціалу в організації.

☯ Система мотивації повинна бути пов'язана з цілями компанії і інтересами співробітників, а також враховувати індивідуальні потреби кожної людини.

? Система мотивації повинна допомагати компанії в залученні й утриманні кращих співробітників, в заохочення високих результатів у праці, в підвищенні залученості та ефективності персоналу.

❓ А наскільки ефективна система мотивації у вашій компанії? Чи допомагає вона вирішувати завдання бізнесу? Чи відповідає вона індивідуальних потреб і життєвим пріоритетам співробітників?

! Ми допоможемо вам провести аудит системи мотивації персоналу та визначити шляхи її удосконалення. Наша команда має багатий досвід в побудові систем матеріальної і нематеріальної мотивації, оплати праці та винагород.

? В результаті аудиту ви отримаєте експертний висновок з аналізом сильних і слабких сторін, а також практичні рекомендації щодо підвищення ефективності системи мотивації у вашій компанії. Об'єднання практичного досвіду з кращими міжнародними практиками дозволить Вам отримати максимум практичної цінності за короткий час і за доступною вартості!

⚡По питань співробітництва в сфері організаційного розвитку та системного управління звертайтеся до професіоналів Wise Energy Group