Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

5.0/5 оцінка (1 голосів)

Фасилітація

Ви можете досягнути більш ефективних результатів, коли рішення випрацьовуються людьми, на яких вони мають впливати, а також розуміються та приймаються ними. 

Головний секрет фасилітації, Майкл Вілкінсон

Фасилітаційна сесія — це добре структуроване зібрання, в ході якого його лідер (фасилітатор) проводить учасників через ряд заздалегідь визначених кроків, щоб вони досягли результату та щоб цей результат був напрацьований, зрозумілий та прийнятий всіма учасниками. Таким чином, можна провести будь-яке зібрання: робочу зустріч по проєкту, нараду, збори з обговорення будь-якого питання, стратегічну сесію, з’їзд, конференцію.   

Фасилітатор може виступати в ролі натхненника, провідника, інтерв’юєра, посередника, тонкого психолога, миротворця, хранителя порядку та хвалителя.

Одне з головних якостей фасилітатора — бути душею фасилітації, він має уважно відноситись до людей, намагатись їм допомогти та на час сесії відсувати своє «я» в бік. Техніки фасилітації можуть застосовуватись у будь-якій ситуації, яка вимагає від групи розуміння та погодження.

Ефективне рішення (ED – effective decision) = Правильне рішення (RD – right decision) x Рівень прихильності цьому рішенню (CD – commitment to the decision)

(Автор – Роберт Завацькі)

Знак множення у цій формулі означає, що навіть краще рішення може виявитись повністю не ефективним, якщо люди недостатньо зацікавлені у ньому або не розуміють його, не вважають його правильним. Фасилітація як раз і дозволяє добиватись розуміння та прийняття рішення всім колективом.

Фасилітований діалог — як процес трансформації та вирішення конфлікту — це спеціально підготовлений груповий процес, який відбувається за допомогою ведучого — фасилітатора — та має на меті покращення/порозуміння стосунків між учасниками, а також може бути спрямований на прийняття рішень щодо спільних дій або вирішення конфлікту у спосіб, що передбачає рівну можливість учасників висловлювати різні думки.    

Я проєктую та проводжу будь-яку робочу зустріч під вашу задачу з максимальною ефективністю і долученістю людей: Сесія стратегічного планування, Випрацювання робочого плану на визначений період часу, Розробка нового продукту, Розробка/підвищення якості внутрішніх процесів, Підбивання підсумків проєкту, періодів діяльності, Проведення великих заходів (Конференцій, З’їздів) та інші. Працюю по всій Україні. 

Якщо Ви не впевнені чи потрібна Вам фасилітація, пройдіть коротке анкетування В який випадках варто використовувати фасилітацію?


Буду рада Вам допомогти! 

Види послуг

Коучінг

Область

Київ
Розвиток громади
Планування, Операційне планування, Пошук та прийняття рішень Організаційна культура та лідерство
Стратегічне планування
Соціальна робота, Освіта та навчання, Адвокація, Молодіжна робота
Фасилітація/модерація заходів
Визначення потреб, Фасилітація внутрішньої цінки

Галочка Громадські організації

Галочка Органи місцевого самоврядування 

Галочка Люди, об'єднанні в групи.