Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

5.0/5 оцінка (1 голосів)

ФІНАНСИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Метою діяльності будь якого комунального підприємства  є отримання прибутку, тому особливо важливо забезпечувати стабільну роботу та зниження виробничих витрат. Планування діяльності підприємства шляхом удосконалення роботи по таких напрямах як бухгалтерський облік та фінансовий менеджмент, формування тарифів, експлуатація та технічне обслуговування основних засобів, нарахування плати за послуги і збирання платежів від споживачів, залучення громадськості до процесу прийняття стратегічних рішень. Для технічного переоснащення й оновлення  об’єктів комунальної інфраструктури підприємство повинно розуміти потребу і шляхи досягнення поставленних цілей, для збільшення обсягів капітальних інвестицій.

Види послуг

Навчання

Область

Суми
Розвиток громади
Організаційна культура та лідерство
Дослідження

Для громадських організацій, Благодійний фондів, ТОВ, АТ - яких цікавлять особливості діяльності комунальних підприємств для покращення сфер взаємовідносин, отримання послуг чи проведення процедур закупівлі.

Для впливу на послуги які надають комунальні підприємства, відстоявання своїх прав, відстоювання прав праціників комунальних підприємств.

Для контролю фінансів комунальних підприємств на рівні міста, громади, області та інших рівнях.