Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Консультаційні послуги з питань аналізу існуючого в НУО пакету внутрішніх документів

Наявність в НУО задокументованих політик та процедур, які регулюють діяльність організації, дає можливість сподіватися на прийняття потенційними донорами позитивного рішення при вирішенні питання про виділення гранту (або ж про продовження співпраці донора з НУО). При цьому, базуючись на нашому досвіді співпраці з НУО, ми можемо стверджувати, що досить часто такі внутрішні документи є або неповними (тобто, вони не охоплюють всіх аспектів діяльності організації), або ж «застарілими» (тобто, в них не враховуються зміни законодавства та умов діяльності організації). Крім того, як відомо, іноді вимоги донорів до НУО під час реалізації проекту протирічать (або, принаймні, не зовсім відповідають) нормам чинного законодавства України (зокрема, законодавства про охорону праці і ін.). Тому, досить часто НУО вимушені обирати між відповідністю вимогам місцевого законодавства (зменшуючи таким чином власні шанси на отримання гранту на реалізацію того чи іншого проекту) та виконанням специфічних вимог донорів (наражаючись таким чином на небезпеку застосування штрафних санкцій та ін.). В даній ситуації ми пропонуємо  послуги з аналізу суті та змісту існуючого в НУО пакету внутрішніх документів на предмет їх відповідності вимогам чинного законодавства України, а також специфічним вимогам донорів, які надають (планують надавати) гранти для НУО на виконання спеціальних проектів. За результатами аналізу ми надаємо Звіт з переліком рекомендованих нами змін до існуючих внутрішніх документів, а також за необхідності - з проектами нових  положень/інструкцій/мануалів/політик.

Види послуг

Консультації Роботи

Область

Вінниця Дніпро Донецьк Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кропивницький Київ Луганськ Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Сімферопіль Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Фінансовий менеджмент Бухгалтерський облік Юридичні питання
Зовнішня оцінка Фінансовий аудит Бухгалтерський облік Фасилітація внутрішньої оцінки

Даний пакет може бути корисним для керівників (фінансових директорів), менеджерів проектів та головних бухгалтерів (бухгалтерів) неприбуткових організацій.