Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Консультації з стратегічного планування та фандрейзингу

Програма консультацій з грантрайтингу та фандрейзингу

1. Чому донори дають нам кошти? Де і як шукати донорів. Культура змін. Проектний підхід. (практична вправа “Формування теплої бази донорів”)

- 2. Короткий огляд інструментів фінансування та підготовки проєктів, доступних на даний момент та їх особливостей (гранти, кредити, позики, краудфандинг, державні програми та консультації, міжнародна технічна допомога та консультації).

- 3. Структура проєкту, визначення проблеми проекту. Інструменти аналізу проблеми та пошуку можливостей (практична вправа “Дерево проблем - Дерево рішень”)

- 4. Як правильно читати і розуміти вимоги донора у грантових конкурсах. Часті питання грантової заявки (практична вправа “Шукати, знайти, зрозуміти”).

- 5. Маємо проект, написали заявку, але постійно отримуємо відмову. У чому причина? Як підготувати якісну заявку? Вибір ідеї проєкту, аналіз зовнішнього середовища, аналіз стейкхолдерів. (Практичні вправи з аналізу ідеї на життєздатність)

- 6. Стратегія проєкту - вибір способу вирішення проблеми. Практичні кейси з опису проблеми, дерева проблем/рішень.

- 7. Що писати, а про що не варто в грантовій заявці? Деталізація опису кожної складової грантової заявки. Перехід від ідеї до конкретної діяльності, орієнтація на результат. Календарний план-графік та інструменти управління. Структура управління проектом, команда, партнери. (Практичні завдання : Мета - задачі - шляхи реалізації - результати - наслідки - логіка проекту ЛСМ- логіко структурна матриця).

-8. Скільки це коштує? Підготовка бюджету, орієнтованого на результат. Статті витрат, обмеження, закупівлі та заробітна плата. (Практичні кейси з розробки бюджету, історії та обмін досвідом).

- 9. Внесення змін, звітування і аудит. Оцінка та реагування на ризики.

- 10.Комунікаційна стратегія проєкту. Навіщо планувати комунікації в проекті? З ким? - відповіді на актуальні запитання.

- 11.Оцінка та моніторинг. Як користуватися статистикою, аналітикою, кількісні та якісні індикатори (практична вправа визначення індикаторів Як і звідки ми дізнаємося, що досягли успіху?).

- 12. Сталість проекту - про що запитує донор. Забезпечення сталості проєкту.

- 13. Актуальність, інноваційність, унікальність - 3 кита успішного проекту, який виграє грант -

Види послуг

Консультації
Освіта та навчання
Стратегічне планування