Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Консультаційні послуги з питань податкового, бухгалтерського, кадрового, господарського, цивільного законодавства, законодавства про працю та ін.

Будь-яка НУО в Україні є юридичною особою і в своїй діяльності зобов’язана керуватися нормами/вимогами чинного законодавства України. Враховуючи всю складність/багатогранність законодавства, а також частоту внесення змін до нього, керівництво НУО досить часто зіштовхується з необхідністю отримання поради/заключення з боку незалежного («зовнішнього») спеціаліста (консультанта). Особливу актуальність це набуває в світлі необхідності досить частого використання організаціями в своїй діяльності послуг залучених  експертів (укладання угод ЦПХ), «тимчасових» працівників, працівників на виконання окремих обов’язків, звільнення закупівель товарів (робіт, послуг) за деякими проектами/угодами/донорами від нарахування ПДВ, безоплатної роздачі товарів (послуг) певним категоріям населення, використання підзвітних готівкових коштів «нештатними» працівниками організації і т.п.

Наша компанія має великий досвід в наданні для НУО кваліфікованих консультаційних послуг з вищезгаданих та інших питань, які дали змогу керівництву наших клієнтів уникнути негативних наслідків (в тому числі й фінансових) як для організації в цілому, так і для її посадових осіб. 

Види послуг

Консультації Роботи

Область

Вінниця Дніпро Донецьк Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кропивницький Київ Луганськ Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Сімферопіль Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Фінансовий менеджмент Бухгалтерський облік Юридичні питання
Зовнішня оцінка Фінансовий аудит Бухгалтерський облік Фасилітація внутрішньої оцінки

Даний пакет може бути корисним для керівників (фінансових директорів), менеджерів проектів та головних бухгалтерів (бухгалтерів) неприбуткових організацій.