Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Коучинг

Якщо ти хочеш мати те, чого раніше не мав — почни робити те, чого раніше не робив.

Коучинг

Коучинг надає Вам багато можливостей та напрямків для змін.

Дівчина Лайф-коучинг — це спільна робота коуча і замовника коучингу (коучі), спрямована на реалізацію цілей і завдань останнього.

Коуч допомагає Вам при розв’язанні питань у різних сферах вашого життя — будь це особисте життя, бізнес, самопізнання, кар’єра чи сім’я. Завдяки взаємодії з коучем ви зможете максимально реалізувати свої здібності й можливості, слідуючи особисто розробленим планом дій. 

Дівчина Командний коучинг — це можливість компанії отримати чіткий план, позитивні зміни та високі результати в менші терміни з максимальною ефективністю!

Коучинг допоможе сформувати високопродуктивної команди, розвитку творчої складової та особистого потенціалу кожного з учасників з метою вирішення різних бізнес-задач. Працюю за авторською Методологією 3D по роботі з командами та розробляю план реалізації відповідно до запиту вашої команди.  

В результаті коучингу максимально розкривається командний ресурс всіх гравців. 

Дівчина Коучинг здоров’я — це системний підхід до особистого, сімейного та організаційного здоров’я, самоменеджменту та самодопомоги, що допомагає клієнту стати більш ефективним у всіх сферах його життєдіяльності. 

Дівчина Екзистенціальний коучинг — це діалог, в якому важливо вчитися прислухатися до Світу, до Життя, до Інших Людей і до Свого Майбутнього .. – і вчитися відповідати власною відповіддю на те, що почув. А для цього необхідно ще і прислухатися до себе.

Головний Результат екзистенціального коучингу це наповнене Сенсом і втілене Життя.

Екзистенційні Рішення — за своєю суттю, це все наші рішення, які створюються у почуття внутрішньої свободи, автентичності й самоцінності.

Це ті рішення, які приймаються «якщо злізти з гойдалок» Хочу-Треба — у вільне переживання Обираю.


Коучинг з Зоєю Буйницькою — це використання власного потенціалу і можливість зробити у своєму житті бажані зміни. Робота здійснюється як особисто так і за допомогою технологій відео зв'язку (Skype, Zoom та інші). 

Вибір завжди за вами! Запрошую Вас на першу безкоштовну сесію-знайомство - записатись на консультацію

Види послуг

Коучінг

Область

Київ
Розвиток громади
Пошук та прийняття рішень, Планування, Управління проєктом, Управління та вирішення конфліктів, Управління людськими ресурсами, Визначення потреб
Організаційна культура та лідерство
Освіта та навчання, Адвокації, Права людини, Здоровий спосіб життя, Гендерні питання
Визначення потреб

Галочка Керівники організацій, Власники;

Галочка Лідери команд/проєктів;

Галочка Органи місцевого самоврядування 

Галочка Керівники HR напрямків в організаціях;

Галочка Люди готові розповісти про свою ситуацію фахівцю з коучингу.