Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

5.0/5 оцінка (1 голосів)

Тренінг «Фандрейзинг або залучення коштів»

Тренер: Андрій Круп’як

Тривалість:

Мінімальна - 1 день: з 10.00 до 18.30 включно з перервами на обід та на 2 кава-пази.

Оптимальна - 2 дні: з 10.00 до 18.00 щодня включно з перервами на обід та на 2 кава-пази.

Оптимальна (в разі якщо ще розглядається тема «Підготовка проектної заявки на отримання гранту») - 3 дні: з 10.00 до 18.00 щодня, включно з перервами на обід та на 2 кава-пази.

Кількість учасників: від 2 до 25 осіб.

Ключові аспекти програми:

 • Фандрейзинг в громадській організації (ГО), його сутність та особливості;
 • Сутність благодійності, меценатства, спонсорства, корпоративної соціальної відповідальності (КСВ);
 • Мотивація тих, хто надає ресурси;
 • Особливості залучення ресурсів від міжнародних донорських структур/фондів;
 • Особливості залучення ресурсів від органів державної влади і місцевого самоврядування;
 • Основні інструменти залучення ресурсів від населення;
 • Краундфандінг, його сутність та особливості;                  
 • Особливості залучення ресурсів від бізнес-структур;
 • Розробка фандрейзингової стратегії / фандрейзингового плану ГО;
 • Найбільш поширені помилки при здійсненні фандрейзингу.

Короткий опис: Пропонований тренінг максимально орієнтований на практичні завдання та містить велику кількість конкретних дієвих порад із даної теми, а подальші консультації сприятимуть закріпленню позитивних результатів, досягнутих на тренінгу.                                                                                                                     

Протягом всього тренінгу його учасники (-ці) постійно будуть виконувати практичні вправи, напрацювання з яких, в тому числі, можуть лягти і в основу окремих розділів фандрейзингової стратегії / фандрейзингового плану організації. Учасники (-ці) матимуть змогу задавати будь-які запитання із даної теми, відповіді на які тренер надаватиме відразу або після тренінгу.

В процесі проведення даного тренінгу його учасники (-ці) отримають значну кількість якісних роздаткових матеріалів із вказаної теми тренінгу. Після проведення тренінгу тренером буде наданий описовий звіт в електронній формі.

Подальша підтримка: Після тренінгу тренер в дистанційному режимі (електронна пошта, телефон, скайп і т.п.) може надавати консультації щодо подальшого доопрацювання фандрейзингової стратегії / фандрейзингового плану організації згідно із запропонованим алгоритмом.

Результати:

 1. Учасники (-ці) матимуть реальні знання та практичні навички щодо здійснення ними в подальшому в своїй організації ефективного фандрейзингу (пошуку коштів);
 2. Посилення фінансової спроможності організації через вміння її членів використовувати різноманітні інструменти фандрейзингу;
 3. Буде підготовлена основа фандрейзингової стратегії / фандрейзингового плану організації на найближчі роки/конкретний рік.

Переваги (станом на 01.01.2020):

 • Тренер має 25 років реального досвіду безпосередньої роботи в громадських організаціях України, в т.ч. в такій як Товариство Лева (м. Львів);
 • Тренер має 22 роки досвіду тренерської роботи в середовищі ОГС як України, так і 6 інших країн, в результаті чого ним було проведено більш ніж 600 тренінгів і більш ніж 110 фасилітацій для більш ніж 170 замовників;
 • ·         Тренер провів 87 тренінгів та 10 консультацій з фандрейзингу та підготовки проектної заявки на отримання гранту для різноманітних ОГС України;
 • Тренер має значний 7-річний досвід перемог на порталі МАРКЕТПЛЕЙС в якості тренера-консультанта в 84 тендерах на проведення тренінгів і консультацій на різноманітні теми для громадських організацій з різних регіонів України, що проводились в рамках проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства», який здійснює ІСАР Єднання (м. Київ), в т. ч. 24 тренінги і 10 консультацій на тему «Пошук коштів (фандрайзинг) та підготовка заявки на отримання гранту»
 • Тренер є фізичною особою-підприємцем (ФОП) на спрощеній системі оподаткування (III група, єдиний податок) з підходящими видами діяльності (КВЕД: 85.60; 85.59; 82.30; 82.19; 74.30; 73.20; 70.22; 70.21; 68.20) і не є платником податку на додану вартість (ПДВ).
Пошук фінансування/Фандрайзінг