Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренінги зі стратегічного, комунікаційного та фандрейзингового планування, організаційного розвитку; реформи місцевого самоврядування, розроблення політик і процедур для НГО, розвитку волонтерства, питання гендеру.

Тренінги із стратегічного, організаційного, комунікаційного та фандрейзингового планування передбачають розроблення та подальший консультаційний супровід відповідних планів, дають можливість учасникам визначити місію, візію, цінності, завдання для своєї організації на перспективу, здійснити пошук джерел для фінансування діяльності. 

Тренінги з внутрішніх політик і процедур допоможуть громадським організаціям ефективно та раціонально працювати, досягти максимального виконання визначених стратегічних цілей та тактичних завдань діяльності.

Організація публічних зпаходів, зокрема майстерень, для посадовців органів місцевого самоврядування, депутатів та їх помічників дадуть можливість навчитися та застосовувати на практиці інструменти громадської участі, зокрема проведення публічних консультацій, як запоруки взаємодії місцевої влади та громади.

Як зацікавити волонтерів, зробити привабливою пропозицію для включення? На ці питання дають відповідь тренінги з волонтерства.

Про гендерні питання вже багато чого сказано, однак інноваційний підхід, застосування  інтерактивних методик на тренінгах, дають по - новому осмислити суть гендеру в сучасних умовах, зокрема як в політиці так і в повсякденному житті.

 

Область

Кропивницький
Адвокація
Операційне планування
Фасилітація/модерація заходів

Активні громадяни, члени ГО, посадові особи органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування , депутати місцевих рад, зокрема утворених ОТГ, приватні підприємці, журналісти.

Ключові слова/теги

тренінг