Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Пакетні пропозиції

Консультаційні послуги з питань податкового, бухгалтерського, кадрового, господарського, цивільного законодавства, законодавства про працю та ін.

 

Будь-яка НУО в Україні є юридичною особою і в своїй діяльності зобов’язана керуватися нормами/вимогами чинного законодавства України. Враховуючи всю складність/багатогранність законодавства, а також частоту внесення змін до нього, керівництво НУО досить часто зіштовхується з необхідністю отримання поради/заключення з боку незалежного («зовнішнього») спеціаліста (консультанта). Особливу актуальність це набуває в світлі необхідності досить частого використання організаціями в своїй діяльності послуг залучених  експертів (укладання угод ЦПХ), «тимчасових» працівників, працівників на виконання окремих обов’язків, звільнення закупівель товарів (робіт, послуг) за деякими проектами/угодами/донорами від нарахування ПДВ, безоплатної роздачі товарів (послуг) певним категоріям населення, використання підзвітних готівкових коштів «нештатними» працівниками організації і т.п.

Наша компанія має великий досвід в наданні для НУО кваліфікованих консультаційних послуг з вищезгаданих та інших питань, які дали змогу керівництву наших клієнтів уникнути негативних наслідків (в тому числі й фінансових) як для організації в цілому, так і для її посадових осіб. 

 

Завдання

  • Ґрунтовно та всебічно проаналізувати питання/ситуацію організації, по якому/якій є потреба в консультуванні,
  • Надати «розгорнуту» консультацію з описом існуючих та потенційних ризиків, а також з переліком практичних дій (кроків), направлених на усунення (мінімізацію) таких ризиків,
  • Контроль (перевірка) імплементації організацією наданих консультантом рекомендацій

Як подати заявку?

 

Для отримання додаткової інформації напишіть нам на електронну адресу:

audit@uhy-prostor.com