Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Пакетні пропозиції

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА З УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ (IAB, GREAT BRITAIN)

2 Упр. облік

Цей курс дає знання, уміння та навички в управлінському обліку. В майбутньому набуті знання допоможуть приймати тактичні та стратегічні рішення щодо управління сучасним підприємством.

Головна відмінність цієї дисципліни від фінансового обліку в тому, що управлінський облік розрахований на застосування всередині компанії. Його основне завдання - задоволення інформаційних запитів керівництва компанії про ситуацію в ній. Тоді як фінансовий облік розрахований на взаємодію з зовнішнім середовищем для компанії.

Програма розроблена Міжнародною асоціацією бухгалтерів (International Association of Bookkeepers) - професійною організацією, головним завданням якої є навчання, сертифікація знань і об'єднання працівників бухгалтерської професії в усьому світі. Програми IAB входять в реєстр професійних кваліфікацій Уряду Великої Британії (QCA, Qualification Curriculum Authority). Слухачами IAB щорічно стають до 10 тисяч бухгалтерів більш ніж в 80 країнах світу.

Завдання

Що отримують слухачі?

  • Знання та навики у визначенні релевантної інформації для прийняття різноманітних управлінських рішень, а також складання звітів для керівної ланки компанії, виходячи з цієї інформації.
  • Уміння оцінювати ефективність роботи компанії.
  • Уміння приймати управлінські рішення різних рівнів на основі аналізу звітів.

Цільова аудиторія: фінансові директори, фінансові менеджери і професійні бухгалтери. Також її бажано пройти власникам бізнесу або директорам компаній.

Короткий зміст курсу:
Аналіз витрат і обчислення собівартості.
Тріада «витрати-обсяг-прибуток» і обчислення точки беззбитковості.
Різні види бюджетів та їх формування.
Ціноутворення, вкладення капіталів і т.п. з точки зору управлінського обліку.
Прийняття стратегічних рішень за допомогою інструментів управлінського обліку.

 

Графік занять: навчання по п'ятницях, розпочинаємо 05 жовтня 2018 року, 6 занять (10.00-17.00 год).

Складання іспиту: наприкінці навчання проводиться письмовий іспит міжнародного рівня. Він триває 3 години, складається і оцінюється зовнішнім екзаменатором, проводиться двічі на рік у всіх представництвах IAB. За умови успішного складання іспиту, слухач отримує Сертифікат в області Обліку витрат і Управлінського Обліку Міжнародної Асоціації IAB англійською мовою.

Вартість навчання: 6 360 грн.

Вартість іспиту: 90 англ. фунтів

Постачальники послуг (тренери)

Кваліфікований економіст з бухгалтерського обліку і фінансів, кандидат економічних наук Валентина Москаленко